چهارشنبه , ۵ ام آذر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰ قبل از ظهر به وقت تهران

مادری که گلوی دختر سه ساله اش را برید و خانه اش را آتش زد

پس از اینکه ماموران کلانتری ۱۱ فسا در استان فسا از قتل و آتش سوزی در یک خانه مطلع شدند به محل حادثه رفتند ، انها پس از حضور در محل پی بردند که دختر سه ساله بی گناه با بریده شدن گلویش به قتل رسیده است. 

Bildergebnis für ‫جامعه > حوادث - ایران نوشت:مأموران کلانتری 11 شهرستان فسا-استان فارس- شامگاه چهارشنبه 12 مهر از قتل و آتش‌سوزی خانه‌ای مطلع شدند و بلافاصله به محل حادثه رفتند.‬‎

جامعه > حوادث – ایران نوشت:مأموران کلانتری ۱۱ شهرستان فسا-استان فارس- شامگاه چهارشنبه ۱۲ مهر از قتل و آتش‌سوزی خانه‌ای مطلع شدند و بلافاصله به محل حادثه رفتند.

آنها پس ازحضور در محل و تحقیقات مقدماتی، پی بردند دختربچه سه ساله‌ای با بریده شدن گلویش به قتل رسیده و خانه هم به آتش کشیده شده است.

ازسوی دیگرمادر کودک که راهی کلانتری شده بود به مأموران گفت: دخترش را به قتل رسانده و خانه را به آتش کشیده وخودش هم سم قوی خورده است تا بمیرد. بنابراین مأموران خیلی سریع او را به بیمارستان انتقال دادند که با تلاش تیم پزشکی او نجات یافت.این زن در بازجویی به قتل دخترش اعتراف کرد و گفت: به علت مشکلات مالی و خانوادگی مرتکب این جنایت شده است.

سلیمان کرمی- فرماندار شهرستان فسا- نیز با اظهار تأسف از این جنایت غم انگیز گفت: تمهیدات لازم برای بررسی بیشتر موضوع از سوی پلیس اندیشیده شده و برای روشن شدن انگیزه این زن از قتل فرزند خردسالش، موضوع در حال بررسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *