جمعه , ۳ ام بهمن ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵ بعد از ظهر به وقت تهران

ماجرای قتل ۴ زن زیبای عراقی چیست؟ +تصاویر

۴ زن زیبا مشهور عراقی که سه تا از آنها شغل شان مربوط به زیبایی و دیگری فعال حقوق بشر بود به طرز مشکوکی در این سه ماه گذشته به قتل رسیدند.

پشت پرده عجیب قتل 4 زن زیبای عراقی + عکس های زنان

رکنا نوشت : فیلم  مداربسته به قتل رسیدن تاره الفارس مدل مشهور عراقی احساسات مردم را جریحه دار کرد، در این فیلم ۲ مرد موتور سوار خود را به خودروی در حال حرکت تاره الفارس می رساند و شش گلوله به این مدل جوان شلیک می کند که ۲ گلوله باسری وی برخورد می کند. قاتلان بعد از جنایتی که مرتکب شدند با موتورسیکلت محل جنایت را ترک می کنند.

تارا الفارس مادر مجرد مطلقه ای بود که در ۱۶ سالگی ازدواج کرده بود. او ۲٫۷ میلیون فالوور در اینستاگرام داشت و در توییتر، فیس بوک و یوتیوب دوستداران فراوانی داشت. ترور این مدل محبوب در بین دختران نوجوان آن هم در روز روشن برای عراقی هایی که بعد از سال ها جنگ و خونریزی تازه مقداری آرامش را تجربه کرده اند اتفاقی دردناک است.الفارس از مادری شیعه لبنانی و پدری مسیحی عراقی به دنیا آمده بود او هیچ وقت تسلیم دیدگاه های محافظه کارانه حاکم بر کشورش نشد و برای همین مخالفان زیادی داشت.

زنی که به قتل رسید شخصیت سیاسی یا مقام دولتی نبود، او یک ملکه زیبایی بود و یکی از ۴ زن زیبای عراقی که در فاصله کمی از یکدیگر به قتل رسیدند. مورد دیگری که این پرونده ها را به هم ربط می دهد این است که سه تا از این مقتول ها شغل شان به نوعی با زیبایی و مد رابطه داشت و دیگری فعال حقوق بشر بود.

4-129-730x363

مرگ عادی یا قتلی هوشمدانه کار جراح زیبایی عراقی را تمام کرد

رشا الحسن، رفیف الیاسری،تاره الفارس و سعاد العلی، چهار زنی هستند که به شکل مروزی در این سه ماه گذشته جان خود را از دست داده اند.

البته رفیف الیاسری کارشناس زیبایی زنان به ضرب گلوله کشته نشد، خیلی ها مرگ او را حادثه ای تلخ می پندارند اما قتل وی زمانی مرموز شناخته شد که پزشکی قانونی علت فوت رفیف را اعلام نمی کند. برخی از خبرگزاری های عراقی دلیل مرگ رفیف را مسمومیت با سم کشنده بیان کردند.  تاکنون دو نفر از نزدیکان او از سوی پلیس دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفته اند. خبرگزاری وابسته به دولت عراق در مطلبی به نقل از برادر این جراح معروف  ذکر کرد : رفیف ساعت ۲ شب در حالیکه گریه می کرد از محل کار به خانه برگشت و از شرایط روحی بدی رنج می برد ، سپس هوشیاری اش را از دست داد و ما او را فوراً به بیمارستان رساندیم. پزشک می گوید او یک ربع قبل از رسیدن به بیمارستان بر اثر سکته مغزی جان سپرده است.

حیدر العبادی نخست وزیر عراق می گوید که قتل هایی که در این چندوقت اخیر برای ملکه زیبایی، باربی عراق، جراح زیبایی و سواد العلی ( حامی حقوق بشر ) اتفاق افتاد تصادفی نبوده، وی قول شناسایی و برخوردی جدی با مهاجمان را داده است.

جالب اینجاست که این  قتل ها واکنش ضد و نقیض همراه داشته است، برخی از کاربران فضای مجازی به دلیل پوشش نه چندان خوب آنها  این کار جنایتکاران را تایید کرده اند.

183774_254

قتل فعال حقوق بشر با انگیزه ای نامشخص

فعالان شبکه های مجازی در استان بصره ویدیویی منتشر کردند که لحظه ترور «سعاد العلی» فعال حقوق بشر عراقی را در جنوب عراق نشان می‌دهد. ساعاتی بعد تلویزیون عراق این ویدیو را تایید کرد و خبر قتل این فعال حقوق بشر را منتشر کرد.

این ویدیو که توسط دوربین مدار بسته یکی از ساختمان‌های نزدیک به محل حادثه ثبت شد، لحظه ترور سعاد العلی را نشان می‌دهد که همراه همسرش در حال ورود به ماشین خود بوده اند.

سعاد العلی، فعال حقوق بشر عراقی در شهر بصره که در چند هفته اخیر در تظاهرات ضد دولتی حضور داشت ، به ضرب گلوله کشته شد. مردی که گفته شده همسر خانم العلی است در این تیراندازی زخمی شده است. خانم اعلی که از تظاهرات ضد دولتی حمایت می‌کرد، ریاست سازمان حقوق بشری الود العالمی را بر عهده داشت. مدارک ها درباره قتل این زن تا به حال به جایی رسیده است که نشان می دهد وی توسط اشخاص ضد دولت به قتل رسیده تا قتل وی به گردن دولت عراق انداخته شود.
لحظه به قتل رسیدن سعاد العلی

18e2999891374a475d0687ca9f989d83_226

 

آیا این زن به دست رقیب کاری اش به قتل رسید؟

چندی پیش رشا الحسن صاحب یک مرکز زیبایی به طور مرموزی فوت کرد. علت مرگ این زن زیبا ایست قلبی اعلام شد اما از همان اول فرضیه زیادی در مورد به قتل رسیدن رشا الحسن مطرح شد. قویترین فرضیه ای که  در مورد قتل این زن مطرح می شود به یک زن دیگر ربط دارد. رسانه های عراقی اعلام کردند یک زن رقیب رشا الحسن در وارد کردن لوازم آرایشی بوده است، به هین خاطر برخی اعتقاد دارند قتل رشا الحسن می تواند کار این زن وارد کننده لوازم آرایش باشد.

maxresdefault-20

در آخر پلیس عراق سرنخ هایی هم از یک گروه تندرو به دست آورد که نشان می دهد در برخی از این قتل ها دست داشته اند. تحقیقات درباره این مرگ و میرهای شکوک زن های زیبا ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *