ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 57764

نرخ انلاین;

قیمت لحظه ای طلا و سکه در بازار ؛ قیمت دلار در صرافی ملی و صرافی های دولتی – قیمت آنلاین طلا – قیمت سکه – قیمت آنلاین دلار – قیمت آنلاین سکه – قیمت خرید و فروش طلا ، سکه و دلار – قیمت امروز طلا ۱۸ عیار – پیش بینی قیمت طلا – نمودار قیمت طلا – محاسبه آنلاین قیمت.

www.dustaan.com قیمت لحظه ای طلا ، سکه و دلار در بازار

آخرین قیمت طلا و قیمت سکه در بازار

زمان: دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

گرم طلای ۱۸ در مشهد : ۴۳۸۰۰۰تومان
سکه امام : ۴۸۷۰۰۰۰تومان
سکه بهار آزادی : ۴۶۵۰۰۰۰تومان
سکه نیم : ۲۶۵۰۰۰۰تومان
سکه ربع : ۱۶۵۰۰۰۰تومان
نقره هر مثقال ۹۹۵ عيار : ۳۳۲۰۰تومان
نقره هر گرم ۹۹۵ عيار : ۷۲۰۴تومان
نقره هر گرم ۹۲۵ عيار : ۶۶۶۴تومان

منبع:اتحادیه صنف طلا جواهر و نقره مشهد

 

قیمت سکه در بازار آزاد

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم نسبت به روز کاری قبل ۱۰۰ تومان افزایش داده و ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام کرده‌اند

قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است./تسنیم

 

آخرین نرخ ارز در صرافی ملی و صرافی های مجاز

زمان : دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

قیمت خرید دلار در صرافی ملی : ۱۳۵۵۰ تومان

قیمت خرید فروش در صرافی ملی :۱۳۶۵۰  تومان

قیمت خرید یورو در صرافی ملی : ۱۵۵۰۰ تومان

قیمت فروش یورو در صرافی ملی : ۱۵۶۰۰ تومان

قیمت خرید درهم در صرافی ملی :  ۰

قیمت فروش درهم در صرافی ملی : ۰

 

افزایش ۱۰۰ تومانی دلار صرافی ها

صرافی بانک ملی امروز (۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) در اولین بروزرسانی، قیمت خرید را با ۱۰۰ تومان افزایش، ۱۳.۵۵۰ و قیمت فروش را نیز با ۱۰۰ تومان افزایش نسبت به شنبه، ۱۳.۶۵۰ تومان اعلام کرد.

قیمت خرید یورو نسبت به شنبه ۱۰۰ تومان افزایش یافت و به ۱۵.۵۰۰ تومان و قیمت فروش نیز با ۱۵۰ تومان به ۱۵.۶۰۰ تومان رسید

 

شوک ۱۳ اردیبهشت ماه چه می‌ کند؟

بازار ارز در حالی این روزها در رکود معاملاتی به سر می برد که به نظر می رسد انتظار فعالان بازار برای تغییر تحریم ها و تغییر میزان فروش نفت ایران از یک سو و تاثیر آغاز به کار بازار متشکل ارزی بر قیمت ها از سوی دیگر، عوامل تشکیل دهنده این وضعیت به شمار می روند/ خراسان

 

آمریکا تمام معافیت های نفتی ایران را لغو می‌ کند؟

روزنامه واشنگتن‌پست مدعی شد: بنابر تصمیم مقامات آمریکایی معافیتهای فروش نفت ایران به صفر خواهد رسید و امارات و عربستان تقاضای نفت ایران در بازار را تامین خواهند کرد.

امروز پمپئو در این رابطه کنفرانس خبری خواهد داشت.

با خبر فوق قیمت جهانی نفت و طلا افزایش پیدا کرد.

 

۴۰۵بیش از ۶۳ میلیون قیمت خورد

بر اساس اعلام شرکت ایران خودرو ، فروش فوری پژو۴۰۵ بنزینی(GLX) با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ بهینه با قیمت ۶۳ میلیون و ۱۵۸ هزار و ۴۰۰ تومان و پژو۴۰۵ دوگانه سوز(GLX )با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ بهینه ۶۵ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۴۰۰ تومان انجام می‌شود.

 

نرخ تورم نقطه‌به‌نقطه رکورد زد

نرخ تورم نقطه به نقطه در نخستین‌ماه سال از مرز ۵۱.۴درصد عبور کرد و به این ترتیب خانوارهای ایرانی در این‌ماه برای خرید یک سبد کالاها و خدمات یکسان ۵۱.۴درصد بیشتر از فروردین‌ماه سال گذشته هزینه کرده‌اند.

 


قیمت نفت از مرز ۷۲ دلار گذشت

به دنبال بروز نشانه هایی از افزایش تقاضا برای نفت در چین و در حالی که به دلیل کاهش عرضه شکاف بین عرضه و تقاضا کاهش یافته است، قیمت نفت امروز برای دومین جلسه متوالی افزایش داشت.

 

بانک مرکزی با واردات کالا به جای انتقال ارز موافقت کرد

وزیر صنعت: بانک مرکزی موافقت کرده است که صنعتگران در سال ۹۸ به هر میزان صادرت داشته باشند و در چارچوب دستورالعمل بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور، به جای انتقال ارز به کشور می‌توانند مواد اولیه و واسطه‌ای بخش تولید وارد کنند.

صادرات ایران به روسیه تنها ۳۰۰ میلیون دلار است که این رقم به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و باید راهکاری های افزایش صادرات به این کشورها را استخراج و در یک بازه زمانی مشخص به کار ببریم.

 

بررسی حذف چهار صفر از پول ملی در دولت به جریان افتاد

با پیشنهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، طرح اصلاح نظام پولی کشور در قالب حذف چهار صفر از واحد پولی کنونی و تعریف واحد پولی جدید و بازنگری در اقطاع اسکناس و مسکوک در دستور کار دولت قرار گرفته است.

براساس این طرح واحد پولی ملی جدید تحت عنوان “تومان” تعریف می‌شود که هر “تومان” معادل ده هزار (۱۰۰۰۰) ریال فعلی و یکصد (۱۰۰) “ریال جدید” خواهد بود.

 

متوسط قیمت مسکن در تهران از ۱۱ میلیون تومان گذشت

جدیدترین گزارش رسمی از بازار مسکن حاکی از آن است که در اسفند ۹۷ قیمت مسکن نسبت به ماه پیش از آن و ماه مشابه سال قبل(۹۶) به ترتیب ۹.۳ درصد و ۱۲۸.۵ درصد افزایش یافته است.

بر اساس آمار وزارت راه و شهرسازی از بازار مسکن که در انتشار آن از آمار سامانه املاک و مستغلات استفاده شده در اسفند ماه امسال متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان با افزایش ۹.۳ درصدی نسبت به ماه پیش از آن یعنی بهمن به ۱۱ میلیون و ۹هزار تومان رسیده است. در بهمن ماه سال گذشته متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی ۱۰ میلیون و ۶۶ هزار تومان بود./خبرآنلاین

 

قیمت ها نسبت به پارسال چقدر افزایش داشته است؟

قیمت دلار نسبت به پارسال افزایش ۱۶۴ درصدی(از ۳۹۲۸ تومان به ۱۰۳۸۸ تومان) ، سکه حدود ۱۶۰ درصدی (از ۱۲۵۰۰۰۰ به ۳۳۸۰۰۰۰ تومان) ، یورو ۱۶۳ درصدی (از ۴۶۱۲ تومان به ۱۲۱۳۹ تومان) ، مسکن ۶۶ درصدی، بهای کالا و خدمات مصرفی ۴۱ درصدی و … داشته است.

 

هشدار؛ دلالان مجازی روزهای تعطیل هم فعالند؛ فریب قیمت سازی ها را نخورید

روزهای پنجشنبه و جمعه بهترین فرصت برای دلالان مجازی محسوب می شود.

زیرا در روز پنجشنبه صرافی ها به صورت نیمه وقت فعال هستند و پس از پایان کار آنها عملا هیچ بازار رسمی تا صبح روز شنبه در خرید و فروش ارز و دلار فعال نیست.

بر اساس تجربه ماه های اخیر، دلالان مجازی از این فرصت برای به هم زدن جو روانی بازار و اعلام قیمت های غیرواقعی و البته مطلوب خود آنها، نهایت استفاده و بهره برداری را می کنند. /ایران

پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۸
 1. سعید گفت:

  ممنون از اخبارتون میشه سر خط خبرا رابردام ایمیل کنید

 2. ehsan گفت:

  محتکران سکه بشتابید برای فروش سکه هایتان تا سکته را نزدید

 3. علی گفت:

  سلام میخواستم بگم خبر بی ارزش در مورد قیمت سکه و ارز پخش نکن چون منابع زیادی برای خبرهای درست هست

 4. رضابانکی گفت:

  اتفاقا باید به هرنحوی جلو منفعت طلبان رذل که دنبال ایجاد جو بی ارزشترکردن ریال هستند تادلارهای ۲۰تومانی خودرااب کنند گرفت تا ان اشغالهای رذل محتکرحرامزاده بیرحم وطن فروش متضررشوند۰

 5. جعفر گفت:

  اقا مرزها را باز بزارید تا بهترین ماشینهای خارجی بیاد داخل کشور اونموقع قیمت ماشین پایین میاد وپراید رو ۲میلیون هم نمیخرن ..

 6. ehsan گفت:

  سکه خیلی میاد پایین می بینیم

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.