پنجشنبه , ۲۸ ام تیر ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۵۸ قبل از ظهر به وقت تهران

قتل هولناک همسر بر سر حضانت بچه

مردی که بر سر حضانت فرزندشان با زن سابقش درگیر شده و او را کشته بود، بازداشت شد.

قتل هولناک همسر بر سر حضانت بچه

به گزارش خبرنگار جام جم، صبح پانزدهم شهریور امسال صدای فریاد و کمک خواهی دریکی از محله‌های شهر گرگان در استان گلستان، سکوت محله را در هم شکست. زمانی که همسایه‌ها از خانه‌هایشان بیرون آمدند با صحنه عجیبی روبه‌رو شدند.

آنها دیدند زن جوانی براثر ضربه‌های چاقو زخمی شده و کف خیابان افتاده است. همچنین مردی را دیدند که در انتهای خیابان در حال فرار است. یکی از همسایه‌ها با پلیس و اورژانس تماس گرفت. همزمان با حضور نیروهای امدادی در محل، زن زخمی به بیمارستان منتقل شد.

او در مسیر به امدادگران گفت شوهر سابقش او را با چاقو زده است. زن جوان بعدازآن به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت، اما فوت کرد.

چون او نام قاتل را برزبان آورده بود، موضوع به پلیس جنایی آگاهی استان گلستان گزارش و تحقیقات برای رازگشایی این جنایت آغاز شد. در جریان تحقیقات از خانواده مقتول معلوم شد زن جوان درپی اختلاف‌هایی که با شوهرش داشته از او جداشده و بعدازآن برسر نگهداری فرزند مشترکشان و حضانت او باهم اختلاف داشتند. همین سرنخ کافی بود تا شوهر سابق مقتول تحت تعقیب پلیس قرار گیرد.

تحقیقات برای یافتن وی ادامه داشت تا این‌که باگذشت چند هفته از این قتل، دو روز پیش متهم به قتل در مخفیگاهش در شهر گرگان بازداشت شد.

متهم به قتل با انتقال به پلیس آگاهی استان گلستان مورد بازجویی قرار گرفت و ابتدا منکر جنایت شد، اما وقتی در برابر ادله محکمه‌پسند قرار گرفت، سکوت خود را شکست وبه قتل زن سابق خود اعتراف کرد و گفت : چند سال پیش باهم ازدواج‌کرده بودیم، اما با داشتن یک فرزند دچار اختلاف شده و از هم طلاق گرفتیم. هردو به بچه مان وابسته بودیم و هرکدام می‌خواستیم حضانت او را به عهده بگیریم.

همین باعث شده بود سر حضانت و نگهداری فرزندمان بعد از جدایی باهم دعوا و درگیری داشته باشیم.
وی افزود :وقتی زن سابقم حاضر نشد از سرپرستی فرزندمان دست بردارد از او کینه به دل گرفتم و با تهیه چاقو به مقابل خانه‌اش دریکی از محله‌های گرگان رفتم تا او را بترسانم.وقتی به آنجا رفتم از او خواستم حضانت و سرپرستی بچه‌مان را به من بدهد و خودش هم هفته‌ای یک‌بار او را ملاقات کند که قبول نکرد. دوباره دعوایمان شد. با شدت گرفتن درگیری عصبانی شدم و با چاقویی که داشتم به او ضربه زده و فرار کردم. ساعاتی بعد از طریق اقوام متوجه شدم او با ضربه من فوت‌شده است. ترسیدم و پنهان شدم که سرانجام بعداز چند هفته پلیس ردم را یافت و بازداشتم کرد.
متهم به قتل با صدور قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی شد تا بعدازآن بازسازی صحنه قتل روانه زندان شود.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *