دوشنبه , ۱۳ ام آذر ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۰:۳۶ قبل از ظهر به وقت تهران

قتل هولناک محیط بان نمونه کشوری توسط خواهرزاده شکارچی

محیط‌بان ۵۰ ساله هرمزگانی که ۲۳ سال سابقه کار داشت و در دو سال گذشته به عنوان محیط‌بان نمونه کشوری معرفی شده بود، با شلیک گلوله خواهرزاده‌اش کشته شد.

شلیک مرگبار خواهرزاده شکارچی به دایی محیط‌بان

به گزارش جام‌جم، روز سه‌شنبه محیط‌‌بان محمد حسن‌نژاد از ماموران باسابقه محیط‌زیست هرمزگان، پس از دریافت خبری مبنی بر ورود شکارچیان غیرمجاز در شهرستان بندرلنگه به محل اعزام شد که دو نفر از شکارچیان با سلاح غیرمجاز با این محیط‌بان درگیر و پس از تیراندازی به وی از محل متواری شدند که این محیط‌بان در مسیر انتقال به بیمارستان به دلیل خونریزی داخلی ناشی از اصابت گلوله شهید شد. آن‌طور که اهالی می‌گویند؛ قاتل پس از شلیک گلوله با سلاح شکاری و به‌‌رغم این‌که محیط‌بان هنوز علائم حیاتی داشت، اجازه نزدیک شدن افرادی که برای کمک به محیط‌بان در محل حادثه حاضر شده بودند را نمی‌داد تا بتواند با تاریک شدن هوا از محل حادثه متواری شود.
سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان در تشریح جزئیات این حادثه گفت: پس از گزارش این تیراندازی تیمی از ماموران در محل حاضر شده و در تحقیقات خود را آغاز کردند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد، دو خواهرزاده این محیط‌بان برای شکار به آن منطقه آمده بودند که شهید حسن‌نژاد متوجه موضوع شده و برای جلوگیری از اقدام آنها به آن منطقه آمده بود. ضارب با دیدن محیط‌بان، غافل از این‌که او دایی‌اش است، به سوی او شلیک می‌کند. بعد هم از منطقه فرار کرده و خود را مخفی می‌کند.
وی افزود: ماموران در ابتدا برادر ضارب را شناسایی کرده و او را دستگیر کردند که مشخص شد، اسلحه متعلق به او بوده است. در ادامه نیز مخفیگاه قاتل فراری شناسایی شد. او وقتی ماموران را در یک قدمی خود دید، با شلیک گلوله به زندگی‌اش پایان داد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *