جمعه , ۲۸ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۴:۲۰ قبل از ظهر به وقت تهران

فال روزانه پنجشنبه ۱۳ مهر ماه ۹۶

این فال به صورت منظم و روزانه و بر اساس ماه تولد اشخاص بروزرسانی می شود بنابراین شما می توانید با مراجعه به این صفحه از فال روزانه خود اگاه شوید…

فال روزانه پنجشنبه ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۶

فال روزانه پنجشنبه 13 مهر ماه 96
فـال روزانـه – طالع بینی امروز شما چیست؟

فال روزانه شما، فال روز بر اساس ماه تولد شما تهیه شده است

فال روزانه متولدین فروردین ماه

 

امروز نمی توانید در یک رابطه مستقل عمل کنید، چون می خواهید که خودتان را تماما در اختیار طرف مقابل تان قرار دهید. مستقل عمل کردن و تماما در اختیار دیگری بودن دو خواسته ی جدا از یکدیگرند، اما باور دارید که می توانید به هر دوی آن ها برسید. متاسفانه طرف مقابل شما انتظارات کاملا متفاوتی دارد. یک کج فهمی کوچک می تواند همه چیز را به هم بریزد، پس وقت بگذارید و خواسته های تان را دقیق و روشن بگویید. برای این که علی رغم اختلاف نظرهایی که دارید به تفاهم برسید باید نقطه نظرات همدیگر را به درستی بفهمید

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 

دل تان می خواهد کسی را که دوست دارید خوشحال کنید، اما ممکن است در این مسیر به زیاده روی دچار شوید. بدانید حل همه ی مشکلات دیگران وظیفه ی شما نیست. به حرف های شان با دقت گوش دهید و افکارتان را به آن ها بگویید، البته اگر از شما نظر پرسیدند. برای این که به کسانی که دوست شان دارید کمک کرده باشید باید اول همه خودتان به تعادل احساسی برسید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

 

احساس می کنید که یک قهرمان هستید و می توانید به هم پیمانان خود کمک کنید تا از سکوت منزل خارج شوند و هیجانات امروز را تجربه کنند. اکنون روابط اجتماعی شما قوی شده، اما فکر نکنید که می توانید تاثیر زیادی روی اطرافیان تان بگذارید، بدانید که شما فقط یکی از اعضای ارزشمند گروه هستید. لازم نیست برای خوشحال کردن دیگران جادو کنید، عشق شما به آن ها گویای همه چیز است.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

 

دل تان می خواهد که نمک فعالیت های روزمره ی خود را زیاد کنید، اما نمی خواهید که این کار شما مشکل ساز شود. دوست دارید دیگران به خاطر اقداماتی که انجام می دهید تحسین تان کنند. اما از طرفی هم قصد ندارید که این توجه را با توسل به زور به دست بیاورید. نگران قضاوت های دیگران نباشید تا بتوانید خوشحال تر زندگی کنید. بهتر است فعلا در زمان حال سر کنید تا بتوانید سریع واکنش نشان دهید و اصلا نگران این نباشید که دیگران چه فکری می کنند.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

 

ماجرای عشقی زندگی شما امروز شدت می گیرد، اما بهتر است به آن به عنوان یک اتفاق شادی آور نگاه کنید و نه یک ماجرای مزاحم. از این که دیگران بدانند که چه احساسی دارید خجالت زده نیستید. آین قدر به مسیری که می روید اطمینان دارید که حتی نمی خواهید به قدم های تان فکر کنید. اما به شما توصیه می شود تا دیر نشده از سرعت خود بکاهید. برای این که موفق تر عمل کنید بهتر است با تاخیر تصمیم بگیرید.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

 

امروز ممکن است یک تصمیم احساسی عجولانه بگیرید، اما دیگران همه به این اشتباه شما آگاهی دارند. نمی توانید جلوی سرکشی احساسات تان را بگیرید، اما باید راهی پیدا کنید که رفتار نامتعارف شما کمتر به قضاوت های منفی دیگران دامن بزند. حتی اگر دچار تردید شدید بهتر است به غرایزتان رجوع کنید. این شما هستید که سرنوشت خودتان را می سازید، پس تا دیر نشده آستین ها را بالا بزنید.

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

 

تا چند روز آینده فشارهای موجود بین شما و دیگران شدت می گیرد. دل تان می خواهد اگر فرصتی دست داد با یک نفر که خیلی هم برای شما خاص است ارتباط احساسی برقرار کنید. تمایلات تان آن قدر شدید است که تا مدت ها نمی توانید به رضایت کامل دست پیدا کنید. باید خودتان را آرام کنید و طوری حرف دل تان را بزنید که هیچ کس ناراحت نشود.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

 

امروز با یک هیجان غیر قابل توصیف از خواب بیدار خواهید شد. مهار کردن احساسات تان کار سختی است، اما می توانید انرژی خود را به کارتان معطوف کنید. سعی کنید سرتان را شلوغ نکنید تا مجبور نشوید همه ی کارها را نصفه و نیمه رها کنید. اصلاحات کوچک در طول روز کمک تان می کند که تمایلات تان فروکش کند، اما بدانید که مشکل اساسی هم چنان پابرجاست. برای این که بتوانید روی اهداف تان تمرکز کنید بد نیست که انرژی های خود را طی حرکات و فعالیت های جسمانی تخلیه کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

 

این قدر به فکر آینده هستید که دیگر انجام تعهدات تان را فراموش کرده اید. دل تان می خواهد که بگریزید و در جستجوی اوقات خوش همه چیز را رها کنید. اما اگر وظایف تان را نادیده بگیرید دیرتر مجبور می شوید که بهای سنگینی را بابت آن بپردازید. اگر شما را به کارهای متفرقه دعوت کردند به آن ها بگویید که فعلا وقت ندارید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

 

به دنبال کمی شور و هیجان هستید و می خواهید دست به کاری نامتعارف و غیر عادی بزنید. آن قدر به دنبال اوقات خوش هستید که ممکن است شیطنت های تان بالا بگیرد. این ناپایداری هایی که امروز به آن دچار شده اید کمک تان می کند که احساسات پنهان و مدفون شده ی خود را بیرون بریزید. عقب نشینی نکنید، حرکت کردن بهتر از این است که سر جای تان بنشینید و هیچ کاری نکنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

 

امروز حسابی اطراف تان شلوغ است. تعاملات اجتماعی بسیار ممکن است باعث شود که نتوانید به اندازه ی کافی استراحت کنید. به شما توصیه می شود که خودتان را خسته نکنید، سعی کنید در برنامه های تان انعطاف پذیری داشته باشید. بدانید که مقابله با جریان های فوق انرژی زیادی می خواهد، پس بهتر است با آن همنوا شوید.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

 

تمایل دارید که برنامه های تان را با دیگران در میان بگذارید، اما ممکن است دوستان تان از ایده های نامتعارف شما شوکه شوند و تمایلی به حمایت نشان ندهند. یعنی این که اقدامات تان امروز باعث تعجب همگان می شود. دوست دارید که کارها را به شیوه ی خودتان پیش ببرید و این تازگی ممکن است نظر بعضی ها را جلب کند. اشکالی ندارد که به دنبال آرزوهای تان بروید، اما یادتان باشد که زیاده روی نکنید و همیشه راه برگشتی هم برای خود باقی بگذارید.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.