شنبه , ۲۶ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۵:۲۷ بعد از ظهر به وقت تهران

فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۰»

مجله انلاین دوستان : فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۰»

فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه یکشنبه 93/01/10»
فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۰»

فروردین:امروز روز برنامه ریزی برای جشن های خانوادگی یا رخدادهای مهم نیست. اگر راهی ندارد که آنها را به عقب بیندازید و تاریخ آنها مشخص است، باید از اول صبح خیلی عمیق به آغاز انها فکر کنید. بهترین راه حل استراحت است. ۸ ساعت کامل بخوابید.

 

اردیبهشت:امروز مجبورید طبق برنامه دیگران زندگی کنید. در نهایت شما را رهبری می کنند و این شما نیستید که رهبری را به دست می گیرید. به انگیزه های مخفی پشت اتفاقات توجه کنید. شاید این انگیزه ها سخت به دست برسند. درمورد نظرها و عادت های دیگران باملاحظه باشید.

 

خرداد:امروز نباید روی بیان ها و تنوع برخوردهایی که برایتان پیش می آید حساب کنید. آنهایی که از امروز انتظار زیادی داشته اند ممکن است با کم بودن اتفاقات امروز ناامید شوند. اگر یک حیوان خانگی دارید وقت بیشتری را با آن بگذرانید. زیرا به آن نیاز دارد.

 

تیر:ستارگان مطمئنتان می کنند که احساسات و عمق هیجانات شما پایدار خواهند بود. امروز عملا با هیجاناتتان زندگی می کنید. اگر با قاعده و قانون زندگی کنید، محدودیت ها نمی توانند توازن روابطتان را به هم بریزند.

 

مرداد:علی رغم موفقیت های بیرونی، امروز برایتان سخت خواهد بود که کاملا احساس امنیت کنید. آرامش کامل و رضایت از زندگی در زیر سقف برایتان با مشکل مواجه خواهد شد. البته انهایی که دارای روابط متعادل هستند ازین قضیه استثنا هستند.

 

شهریور:امروز نیازتان به روابط اجتماعی قوی می شود. این نیاز در تلاشتان برای به اشتراک گذاشتن احساسات با کسی خود را نشان می دهد. دوست ندارید فقط یک گپ ساده داشته باشید. حس ششم شما کمک می کند با دقت نقص های دیگران را احساس کنید و درک خوبی از ضعف های خود پیدا کنید.

 

مهر:علی رغم محبوبیت همیشگیتان، امروز قادرید به جای هوشیاریتان روی هیجاناتتان تکیه کنید. بعلاوه، بسیاری از شما بسیار انحصارگر می شوید. ترجیح می دهید که کنترل سردی روی مخارج داشته باشید و عکس العمل دردناکی به از دست دادن پول نشان می دهید، حتی اگر همه ی آن در تخیلتان باشد.

 

آبان:باید مراقب خودتان باشید. امروز عادت های نیمه هشیار شما-چه خوب و چه بد- به راحتی شما را کنترل می کنند. امروز اگر همه چیز طراحی شده است، سعی نکیند برنامه های خود را تغییر دهید. همزمان، خیلی هم به اصول خود پایبند نباشید. کمی به خود آزادی بدهید.

 

آذر:بسیاری از شما امروز به شیوه غیرمعمولی رفتار می کنید. شاید، این تنها عواقب احساساتتان باشد. چه خسته باشید وچه بسیار حساس باشید نتیجه آنرا خواهید دید. به جای تعامل بادیگران، ممکن است نگرانی ها و خاطرات آزارنده کنترل شما را به دست بگیرند.

 

دی:امروز پیدا کردن تعادل درونی خیلی ههم ساده نیست، ولی شما آنرا پیدا می کنید. امروز بینش شما بسیار دقیق می شود و می توانید تمام برنامه های آینده را به راحتی احساس کنید. حس ششم شما را کمک می کند که صحیح ترین حرکت را انجام دهید.

 

بهمن:امروز احساسات در درجه اول قرار می گیرند. کنترل احساسات انقدرها که فکر می کنید ساده نیست. ذهن هشیار شما شاید قادر نباشد که چرخش احساسات جوشان را کنترل کند. بعلاوه، بزرگترین مشکلات در نزدیک ترین روابط بوجود می آیند.

 

اسفند:امروز یک بار دیگر افکار پراکنده و احساسات رمانتیک کنترل شما را بدست می گیرند. شاید علاقه زیادی به روان شناسی، مذهب و همچنین فرهنگ های خارجی (مثل غذاهایشان، سبک زندگی و سنت هایشان) پیدا کنید.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *