یکشنبه , ۹ ام آذر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۹ قبل از ظهر به وقت تهران

سرمربی آنتورپ به بیرانوند: گلر شماره یک من تو هستی

علیرضا بیرانوند روز چهارشنبه گذشته تمرینات خود را آغاز کرد. او به دلیل پارگی همسترینگ پای خود، مدتی از میادین دور بود ولی حالا به تمرینات بازگشته و در تلاش است تا آمادگی صد در صد خود را به دست بیاورد.

سرمربی آنتورپ به بیرانوند: گلر شماره یک من تو هستی

نیمکت‌نشینی علیرضا در بدو ورود به اروپا و همچنین مصدومیتش باعث شد تا بعضی‌ها انتقالش را خیلی زود شکست خورده بدانند، ولی این چیزی نیست که در تفکرات بیرانوند جایی داشته باشد. گلر شماره یک ایران انگیزه زیادی دارد و می‌گوید خیلی زود همه چیز را به حالت عادی بازمی‌گرداند.

سرمربی آنتورپ هم در صحبت‌هایی که با بیرانوند داشته به او گفته: «گلر شماره یک من تو هستی و با آمادگی بیشتر می‌توانی درون دروازه قرار بگیری.» آنطور که سرمربی آنتورپ گفته بیرانوند از سه تا چهار هفته دیگر وارد ترکیب می‌شود تا خودش را نشان دهد. بیرانوند هم به آینده نگاه روشنی دارد. البته سفر به ایران برای حضور در اردوی تیم‌ملی شاید وقفه‌ای در کار علیرضا ایجاد کند. نزدیک به ۹ روز دیگر تیم‌ملی اردوی خود را برای بازی دوستانه با تیم‌ملی بوسنی تشکیل خواهد داد. علیرضا شاید در این اردو غایب باشد. او اگر به تیم‌ملی ملحق شود ممکن است با خستگی به بلژیک بازگردد و از ترکیب فیکس تیم‌ملی هم دورتر شود. از سویی در کنار ‌توجه به مصدومیت، سفر طولانی و خستگی هم می‌تواند روی پای بیرانوند اثر بگذارد. به همین دلیل هیچ بعید نیست او در دومین اردوی متوالی تیم‌ملی هم غایب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *