شنبه , 6 ام آذر ماه سال 1400 ساعت 5:36 قبل از ظهر به وقت تهران

ربودن مرد تاجر برای اخاذی ۲ میلیاردی

مردان آدم ربا که با طراحی تصادفی ساختگی قصد اخاذی ۲ میلیارد تومانی از یک بازرگان را داشتند، وقتی پلیس را در چند قدمی خود دیدند، نقشه‌شان را تغییر دادند و با ترفندی خاص او را تحویل کلانتری دادند.

https://static1.eghtesadonline.com/thumbnail/qRsVgTL1J0ZS/BGmQaTBpfAytX4aLRhq9RaAF56YLGeYkA7k-s32CnKblttBjvNVHIFPgaRxEd_dK1gDYrWUUxpJ8csm-_V9yRCNcdp1QsQZ6TrmyegZ6ZKeZ-eokvADXHw,,/%D8%A7%D8%AE%D8%A7%D8%B0%DB%8C.jpg

به‌ گزارش  «ایران»، چند روز قبل چهار مرد جوان در حالی که مرد مجروحی به‌ نام شهرام را به همراه داشتند وارد یکی از کلانتری‌های پایتخت شدند. این افراد مدعی بودند که به‌خاطر بدهی ۲ میلیارد تومانی شهرام حکم جلبش را دارند و زمانی که پیگیر پولشان بودند، او را مجروح در نزدیکی خانه‌اش پیدا کرده‌اند و حالا هم خواستار بازداشت وی هستند.تحقیقات بلافاصله از مرد زخمی آغاز شد اما او اظهارات مردان آدم ربا را رد کرد و گفت: من صاحب یک شرکت بازرگانی هستم. ۲۴ ساعت قبل در حال رفتن به سمت محل کارم بودم که خودرو پژو پارسی با خودرو من تصادف کرد وقتی از خودروام پیاده شدم، این چهار مرد با تهدید چاقو من را ربودند و به باغی در شمال تهران بردند. آنها من را به اتاقی برده و مورد ضرب و شتم قرار دادند و پس از آن با خانواده‌ام تماس گرفتند و درخواست دو میلیارد تومان کردند. ضمن اینکه من و خانواده‌ام را تهدید کردند در صورت اطلاع به پلیس من را خواهند کشت. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که بعد از ۲۴ ساعت متوجه شدند که پلیس متوجه ماجرا شده، به همین دلیل آنها تهدیدم کردند پس از رفتن به کلانتری باید بگویم که آنها من را زخمی در کنار خیابان پیدا کرده‌اند. من هم از ترس جانم با درخواستشان موافقت کردم ولی حالا که جانم در امان است تصمیم گرفتم واقعیت را بیان کنم. من هیچ بدهی به آنها ندارم و حکم جلبشان جعلی است.به دنبال اظهارات مرد بازرگان، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی ادامه یافت و در بررسی‌ها مشخص شد که خانواده مرد تاجر به‌دنبال ناپدید شدن او موضوع را به پلیس گزارش کرده‌اند.با به‌دست آمدن این مدارک، چهار مرد جوان بازداشت و تحقیقات در رابطه با این آدم ربایی ۲۴ ساعته ادامه دارد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *