پنجشنبه , ۱ ام آبان ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۶ بعد از ظهر به وقت تهران

راز جنایت در هتل اسپیناس پالاس

تحقیقات پلیس جنایی پایتخت درباره پرونده مرگ مشکوک زن و مرد جوان در هتل اسپیناس پالاس نشان داد، مرد جوان بعد از قتل عروس خانواده، خودکشی کرده‌است.

راز جنایت در هتل اسپیناس پالاس

به گزارش خبرنگارجنایی جام‌جم، جسد زن و مرد جوان عصر چهارم شهریور امسال، در یکی از اتاق‌های طبقه ششم هتل اسپیناس پالاس محله سعادت‌آباد تهران در حالی که ساعاتی از مرگشان با شلیک گلوله گذشته بود، پیدا شد. تحقیقات نشان می‌داد که زن ۲۶ ساله مسافر هتل بوده، اما مرد جوان اتاقی در هتل نداشت. دو دستنوشته که در آن نوشته شده بود حلالمان کنید، ما به هم علاقه داریم در اتاق پیدا شد.
در تحقیقات بعدی مشخص شد، آنها عروس و برادرشوهر بوده و ساکن یکی از شهرهای استان مرکزی هستند. پلیس جنایی پایتخت سه فرضیه را برای رازگشایی مرگ آنها بررسی می‌کرد تا این‌که با گذشت ۵۰ روز از ماجرا مشخص شد مرد جوان ابتدا این زن را کشته و بعد خودکشی کرده است.
یکی از اعضای خانواده زن کشته شده در تحقیقات پلیسی گفت: دخترمان ۱۰ سال بود ازدواج کرده و دو فرزند داشت. از چندی قبل با شوهرش اختلاف و درگیری خانوادگی داشت. نمی‌دانستیم خانه نیست و با برادرشوهرش در یک هتل هستند. از طریق پلیس متوجه قتل دخترمان شدیم و اکنون هم در ارتباط با قتل او شکایت داریم.
شوهر مقتول نیز در تحقیقات پلیسی گفت: من به زنم علاقه داشتم و اختلاف و درگیری با هم نداشتیم، اما مدتی بود که متوجه ارتباط میان زنم و برادرم شدم که به هردویشان تذکر دادم از هم فاصله بگیرند.
بنابراین با هماهنگی قضایی قرار شد شکایت دو فرزند زن کشته شده هم اخذ شود. همچنین به خاطر این‌که قاتل فوت شده، قرار موقوفی تعقیب در ارتباط با جنایت صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *