یکشنبه , ۱۶ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱:۳۷ قبل از ظهر به وقت تهران

دستگیری زورگیران در ایستگاه قطار شهری مشهد

سه موتورسوار که با استفاده از سلاح سرد، دست به زورگیری و گوشی قاپی می زدند پس از یک تعقیب و گریز طولانی در ایستگاه قطار شهری مشهد دستگیر شدند.

دستگیری زورگیران در ایستگاه قطار شهری

به گزارش خراسان، به دنبال وقوع چندین فقره زورگیری و گوشی قاپی در بولوار وکیل آباد مشهد، معاون دادستان مرکز خراسان رضوی، دستورات ویژه ای را برای شناسایی و دستگیری زورگیران صادر کرد. بنابراین گروه ویژه ای از نیروهای تجسس کلانتری شهرک ناجای مشهد به سرپرستی رئیس کلانتری وارد عمل شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. تجزیه و تحلیل های کارشناسی و رصدهای اطلاعاتی پلیسی، نشان می داد اعضای این باند با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت هوندای آبی رنگ و در ساعات اولیه شب دست به گوشی قاپی می زنند این در حالی بود که برخی از شاکیان نیز به کاردهای مخوفی اشاره کردند که زورگیران در ارتکاب جرم به همراه داشتند.
گزارش خراسان حاکی است، نیروهای تجسس که به صورت غیرمحسوس محل های احتمالی ارتکاب جرم را زیر نظر داشتند به گشت زنی در بولوار وکیل آباد ادامه دادند تا این که زورگیران را سوار بر موتورسیکلت شناسایی کردند. دزدان مخوف با دیدن نیروهای پلیس بلافاصله موتورسیکلت خود را در خیابان رها کردند و با پای پیاده به درون ایستگاه قطار شهری گریختند تا راه گریزی پیدا کنند اما در همین حال نیروهای انتظامی با قرار گرفتن در ورودی و خروجی های ایستگاه قطار شهری و پس از یک تعقیب و گریز طولانی آن ها را به دام انداختند. در بازرسی بدنی از سه متهم دستگیر شده دو دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی و دو تیغه کارد نامتعارف کشف و ضبط شد. متهمان به زورگیری که ابتدا هر گونه ارتکاب جرمی را انکار می کردندپس از شناسایی توسط مال باختگان به ناچار جرایم خود را پذیرفتند و به گوشی قاپی اقرار کردند. تحقیقات از متهمان باند با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی دکتر اسماعیل رحمانی (معاون دادستان مشهد) ادامه دارد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *