شنبه , ۱ ام مهر ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۲:۵۹ بعد از ظهر به وقت تهران

خواننده هایی که با احسان علیخانی معروف شدند

برنامه ماه عسل اما به جز توفیقاتی که در برنامه سازی داشت در معرفی خوانندگان و شهرت آنها نیز نقش غیرقابل انکاری ایفا کرد. می توان گفت لااقل چهار خواننده شهرت خود را مدیون این برنامه و احسان علیخانی هستند.

خواننده هایی که با احسان علیخانی معروف شدند

**محسن یگانه

محسن یگانه اولین تیتراژ ماه عسل را در سال ۱۳۸۶ خواند. آن سال یگانه نه آلبومی منتشر و نه کنسرتی برگزار کرده بود.
او که خواننده ای ناشناخته محسوب می شد با خواندن «خیال تو» با جمله «منو درگیر خودت کن، تا جهانم زیر و رو شه» به قول احسان علیخانی یکی از بهترین تیتراژهای تاریخ تلویزیون را خواند.
**مهدی یراحی
مهدی یراحی رکوردار تیتراژ خوانی در ماه عسل است. او سالهای۸۸، ۹۰،۹۲ و ۹۳ برای این برنامه تیتراژ خواند. اولین تیتراژش را اما سال ۱۳۸۸ خواند. «هوای تو» با تکرار «بیا تا پیدا شم» به یراحی کمک کرد تا از گمنامی خارج شود و در جاده شهرت و موفقیت گام بردارد.
**مرتضی پاشایی
مهدی پاشایی سال ۱۳۹۳ برای ماه عسل یکی از محبوب ترین تیتراژهای این برنامه را خواند و به شهرتی باورنکردنی رسید.
ترانه «نگران منی» مهدی پاشایی را آنچنان به شهرت رساند که پس از درگذشتش به علت بیماری سرطان، یکی از باشکوه ترین تشییع جنازه های تاریخ هنرمندان ایران برایش برگزار شد.
**امیرعلی بهادری
امیرعلی بهادری سال ۱۳۹۴ برای ماه عسل تیتراژ خواند. تیتراژی که در آن برخی از هنرمندان هم حضور داشتند.
ترانه «ماه عسل» و جمله «یه جاده یه سفر یه ماه عسل» تیتراژ خوبی بود که بهادری خواند و در آن سال به شهرت خوبی رسید اما او نتوانست در ادامه از این امتیاز استفاده کند و مانند یگانه،یراحی و پاشایی آنچنان که باید دیده و شنیده شود.
امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *