سه شنبه , ۱۵ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۶:۵۰ قبل از ظهر به وقت تهران

خواستگار کینه جو زن جوان را در خیابان آتش زد

مرد شرور که در اقدامی هولناک زن جوانی را در خیابان به آتش کشیده بود در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

پیش‌نویس خودکار

به‌گزارش خبرنگار «ایران»، غروب پنجشنبه ۹ آبان مأموران کلانتری باغ فیض از آتش زدن زنی جوان در خیابان باهنر باخبر شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد بین یک زن و مرد جوان در خیابان درگیری شدیدی رخ داده و ناگهان مرد ناشناس با ریختن بنزین روی سرو صورت و بدن زن وی را آتش زده است. بدین ترتیب زن مجروح به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. پرونده نیز از سوی قاضی کشیک دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۵ تهران برای رسیدگی تخصصی به پلیس امنیت عمومی ارجاع شد.
سرهنگ «علی محمدی» – رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت – در تشریح این خبر گفت: شاکی پس از انتقال به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری در حالی که از وضعیت جسمانی مناسبی برخوردار نبود اطلاعاتی را در خصوص متهم و علت و انگیزه این اقدام در اختیار مأموران پلیس امنیت عمومی قرار داد و گفت، چند وقت پیش، این مرد شیطان صفت به بهانه ازدواج با من ارتباط عاطفی برقرار کرد اما پس از اینکه از تصمیم شوم وی مطلع شدم این ارتباط را قطع کردم که همین مسأله سبب شد تا این فرد با زور و تهدید مرا مجبور به ادامه این رابطه کند و زمانی که از ادامه ارتباطم ناامید شد، با پاشیدن بنزین صورت و بدنم را به آتش کشاند.
رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت در ادامه بیان داشت: با اطلاعاتی که شاکی پرونده در اختیار پلیس قرار داد، بلافاصله هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد و بامداد روز جمعه مأموران این پایگاه با هماهنگی‌های قضایی متهم را در محدوده میدان صادقیه در حالی که قصد درگیری با مأموران و فرار از چنگال قانون را داشت با شلیک چند تیر هوایی دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند. وی در پایان با اشاره با اینکه متهم پس از مواجهه حضوری به جرم ارتکابی اش اعتراف کرد، گفت: متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی با دستور مقام قضایی با صدور قرار وثیقه روانه زندان شد.‌

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *