یکشنبه , ۲۵ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰ قبل از ظهر به وقت تهران

حمله به گوینده خبر حین گفتگوی زنده تلویزیونی! +عکس

ویدئوی پرتاب یک شی آتشین روی میز گوینده خبر یکی از کانال‌های تلویزیونی کشور پاکستان تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی شده است. در این حادثه عجیب هنگامی که گوینده خبر با مهمان برنامه در مورد مشکلات مرزی پاکستان سرگرم گفتگو و بحث بود، ناگهان یک شی آتشین روی میز خبر فرود می‌آید.

حمله به گوینده خبر حین گفتگوی زنده تلویزیونی! +عکس

در این ویدئو که ابتدا در توئیتر منتشر شد، مشاهده می‌شود هنگامی که گوینده خبر این کانال اردو زبان در حال گفتگو با مهمان برنامه است، ناگهان با صدای بلند یک انفجار در استودیو دچار ترس می‌شود و چند لحظه بعد یک شی آتشین از بالای سر او روی میز سقوط می‌کند.

این ویدئو نشان می‌دهد که این گوینده خبر جوان در حالی که تلاش می‌کند با وجود اتفاق نخست به برنامه ادامه دهد، اما با دیدن شی آتشین در بالای سرش از روی صندلی خود بلند شده و پا به فرار می‌گذارد. بنا به گزارش یکی از رسانه‌های هندوستان هنگامی که گوینده جوان از مهمان برنامه سوال می‌کند ” آیا شما فکر می‌کنید عبور دسته جمعی گروه‌های افراطی از مرز واقعاً آسان است؟ “، ناگهان یک انفجار کوچک در استودیو رخ می‌دهد و سپس یک شی آتشین از بالای سر او روی میز سقوط می‌کند.

این در حالی بود که مهمان برنامه که به صورت ویدئویی در این گفتگو حضور پیدا کرده بود، با وجود رخ دادن این حادثه متوجه آن نشد و به گفتگو ادامه داد. هنوز علت دقیق این حادثه و اینکه چه کسی در داخل استودیو اقدام به انجام چنین عملی حین پخش زنده تلویزیونی کرده، مشخص نشده است.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در یک برنامه زنده تلویزیونی در پاکستان در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز وقوع یک اتفاق غیرمنتظره برای مجری ورزشی یکی از کانال‌های تلویزیونی کره جنوبی خبرساز شده بود. ” جو هیون ایل” مجری کانال تلویزیونی Spot TV که در یک برنامه زنده ورزشی در حال صحبت با همکارش در مورد مسابقات اتحادیه ملی بسکتبال (NBA) بود، ناگهان دچار خون‌ریزی شدید بینی شد. این مجری با وجود آنکه دچار خونریزی شدیدی شده بود ترجیج داد در استودیو بماند و به برنامه ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *