یکشنبه , ۶ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۹:۴۸ قبل از ظهر به وقت تهران

حضور زنده‌یاد علی انصاریان در «همرفیق» جای میزبان و مهمان را عوض کرد

قسمت دهم «همرفیق» که با حضور رضا صادقی به عنوان مهمان اصلی برنامه و علی انصاریان به عنوان رفیق او پخش شد، بازتاب فراوانی داشته و با توجه مخاطبان همراه بوده است.

حضور زنده‌یاد علی انصاریان در «همرفیق» جای میزبان و مهمان را عوض کرد

این قسمت که آخر هفته گذشته و حدود یک هفته بعد از درگذشت انصاریان در دسترس مخاطبان قرار گرفته، مدت‌ها قبل ضبط شده بود. «همرفیق» در گام دهم با یک نماهنگ آغاز شد؛ نماهنگی با صدای رضا صادقی که با استفاده از تصاویر علی انصاریان در این برنامه و سایر برنامه‌های اینترنتی و صداوسیما ساخته شده بود. سپس شهاب حسینی گفت‌وگوی خود را با رضا صادقی در فضایی صمیمی آغاز کرد و با کیفیتی قابل قبول ادامه داد، اگرچه با وجود اجرای بخشی از یک ترانه توسط صادقی، به برنامه‌ای ویژه تبدیل نشده بود. این گفت‌وگو تا حدود ۲۵ دقیقه ادامه یافت و پس از آن بود که علی انصاریان به عنوان برگ برنده اصلی قسمت دهم «همرفیق» جلوی دوربین آمد. ورود انصاریان نیز با تدوین ویژه‌ای شامل موسیقی حزن‌انگیز و تصاویر سیاه‌وسفید همراه شد. این بخشی از تدارک سازندگان برنامه، برای یکی از ویژه‌ترین قسمت‌های این برنامه بود. ورود علی انصاریان، حال‌وهوای برنامه را تا حد زیادی تغییر داد. او که پیشتر هم نشان داده بود جلوی دوربین بسیار راحت است، این بار نیز با شوخی‌های فراوان، قهقهه‌های بلند و حاضرجوابی‌های بامزه سراغ شهاب حسینی و رضا صادقی آمد که به گواه خاطرات روایت‌شده در این برنامه، آشنایی طولانی با آن‌ها داشت. انصاریان از لحظه ورود به صحنه تا پایان قسمت دهم، طوری «همرفیق» را در اختیار گرفت که به نظر می‌رسید حسینی مهمان برنامه است! بذله‌گویی و شوخی‌های زنده‌یاد انصاریان قسمت دهم «همرفیق» را به برنامه‌ای ویژه در این مجموعه تبدیل کرد.

کارگردانی به‌اندازه برنامه
سازندگان «همرفیق» نیز بیشترین استفاده را از حضور این ورزشکار و هنرمند فقید در این برنامه کردند. از طرفی تماشای این قسمت در پلتفرم نماوا رایگان بود و تبلیغات آن در سطح گسترده‌ای در فضای مجازی منتشر شد. در برخی از لحظات برنامه نیز که واکنش‌ها و صحبت‌های انصاریان، بزنگاه‌های حسی ایجاد می‌کرد، برای مخاطبی که از درگذشت این چهره آگاه است، از تمهیدات تصویری مانند اسلوموشن استفاده کردند. با این حال این تدوین برنامه متناسب با درگذشت مهمان، به‌اندازه بود و از کار برنامه بیرون نزد. کارگردانی خوب آن باعث شد تا به گواه نظرات کاربران شبکه‌های اجتماعی، این لحظات خاص با مخاطب ارتباط برقرار کند. در مجموع اگرچه برای علاقه‌مندان به این بازیگر و فوتبالیست فقید، قسمت ۱۰ «همرفیق» پر از لحظات احساسی بود، اما تصاویری جذاب و خاطره‌انگیز در آن ثبت شد که تماشای آن برای مخاطبان لذت‌بخش است و خود علی انصاریان در آن چه که جلوی دوربین رفت، بیشترین نقش را داشت.
امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *