پنجشنبه , ۳۰ ام دی ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۵:۳۲ قبل از ظهر به وقت تهران

جواد خیابانی از کی‌روش کینه دارد؟

جواد خیابانی از کی‌روش کینه دارد؟

جواد خیابانی در حالی نزدیک ۶ دقیقه در فوتبال آسیایی علیه کارلوس کی‌روش حرف زد و گفت مردم ایران گرسنه نیستند و اگر نان هم برای خوردن نداشته باشند، به همسایه نان قرض می‌دهند که کی‌روش اصلاً نگفته بود مردم ایران نان برای خوردن ندارند . کی‌روش گفت: «در حالی که افراد {دستیاران} من پول برای تهیه غذا نداشتند {حقوق‌شان عقب افتاده بود}، دستیاران آن آقا {برانکو} با پرواز درجه یک به ژاپن رفتند.»

در این‌که کی‌روش نباید پای برانکو را وسط می‌کشید شکی نیست، اما کاش جواد خیابانی هم عجله نمی‌کرد و اول متن کامل حرف‌های کارلوس را می‌شنید و بعد واکنش نشان می‌داد.

البته گروهی از حامیان کی‌روش در فضای مجازی به خیابانی حمله کرده و او را متهم کرده‌اند که چون کارلوس قرارداد جیووا و تیم ملی را به دلیل کیفیت پایین این برند فسخ کرد، خیابانی از او شاکی است. ماجرا به سال ۹۵ برمی‌گردد که جواد خیابانی نایب‌رئیس شرکت بازرگانی ورزشی پارس بود و این شرکت واسطه قرارداد فدراسیون فوتبال و جیووا… همان قراردادی که منجر به رونمایی از زیرپیراهن (!) تیم ملی شد و کارلوس هم با انتقاد از کیفیت پایین پیراهن‌ها، فدراسیون فوتبال را وادار به فسخ‌ش کرد.

منبع: خبرورزشی

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *