چهارشنبه , ۳ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۴:۵۸ قبل از ظهر به وقت تهران

جزئیات ریزش دو تخته سنگ بزرگ درکجور +عکس

ریزش دو تخته سنگ بزرگ معلق در روستای منجیر در استان بوشهر موجب وارد شدن خسارت به یک منزل مسکونی شده است.

مهر نوشت : بخشدار کجور نوشهر گفت: سقوط و ریزش دو تخته سنگ معلق در روستای منجیر سبب آسیب به یک واحد مسکونی در این روستا شده است.

کجور

جزئیات ریزش دو تخته سنگ بزرگ درکجور

رستم سیاسرانی با بیان اینکه صبح و شامگاه دوشنبه شاهد سقوط دو تخته سنگ معلق در روستای منجیر از توابع این بخش بودیم اظهار داشت: خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشته است.

وی افزود: برخورد یکی از سنگ های معلق به یک واحد مسکونی سبب آسیب جزیی آن شد و خوشبختانه این منزل مسکونی خالی از سکنه بود و ساکنان آن در شهر چالوس اقامت دارند.

 

سیاسرانی با بیان اینکه تخته سنگ دیگری نیز روز گذشته از کوههای مجاور و مشرف به روستای منجیر سقوط کرده است گفت: خوشبختانه گزارشی از خسارت اعلام نشده است.

بخشدار کجور با اشاره به مصوبه جابجایی روستای منجیر کجور به دلیل حادثه سقوط سنگ های معلق عنوان کرد: امروز نیز فرماندار شهرستان این مسئله را در ستاد مدیریت استان پیگیری خواهند کرد.

سنگهای معلق کوههای حاشیه روستای منجیر، این روستا را به مکانی ناامن برای سکونت تبدیل کرده است و این امر موجب شد تا طرح جابجایی روستا در دستور کار قرار گیرد.وقوع زلزله سال ۸۳، موجب فعال شدن و جابجایی سنگهای معلق شد و هر از چندی شاهد سقوط سنگهای معلق هستیم و تاکنون این حادثه خسارتهای مالی فراوانی به اهالی وارد کرده است.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *