یکشنبه , ۲۵ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۹:۰۷ قبل از ظهر به وقت تهران

تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد

هدی زین العابدین، سحر دولتشاهی، باران کوثری، لیلی رشیدی، امیر جدیدی و … را در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی عرق سرد به کارگردانی و نویسندگی سهیل بیرقی مشاهده می کنید.

در خلاصه داستان آمده است : افروز اردستانی (باران کوثری) کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است. با گلزنی افروز تیم ملی برای اولین بار به فینال بازی‌های آسیایی راه پیدا می‌کند و عازم مالزی می‌شود، در فرودگاه افروز در میابد که توسط شوهرش ممنوع الخروج شده است

فضای فیلم «عرق سرد» نسبت به کار قبلی کارگردان «من» بسیار متفاوت است و نخستین نمایش این فیلم در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر بوده است.

این فیلم براساس واقعیت ساخته شده و قصه زندگی افروز اردستانی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان است که حق‌اش را تضییع می‌کنند و مانع از حضور او در فینال بازی‌های آسیایی می‌شوند.

تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *