ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 272102

هدی زین العابدین، سحر دولتشاهی، باران کوثری، لیلی رشیدی، امیر جدیدی و … را در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی عرق سرد به کارگردانی و نویسندگی سهیل بیرقی مشاهده می کنید.

در خلاصه داستان آمده است : افروز اردستانی (باران کوثری) کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است. با گلزنی افروز تیم ملی برای اولین بار به فینال بازی‌های آسیایی راه پیدا می‌کند و عازم مالزی می‌شود، در فرودگاه افروز در میابد که توسط شوهرش ممنوع الخروج شده است

فضای فیلم «عرق سرد» نسبت به کار قبلی کارگردان «من» بسیار متفاوت است و نخستین نمایش این فیلم در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر بوده است.

این فیلم براساس واقعیت ساخته شده و قصه زندگی افروز اردستانی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان است که حق‌اش را تضییع می‌کنند و مانع از حضور او در فینال بازی‌های آسیایی می‌شوند.

www.dustaan.com تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد www.dustaan.com تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد www.dustaan.com تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد www.dustaan.com تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد www.dustaan.com تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد www.dustaan.com تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد www.dustaan.com تیپ دیدنی هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی در مراسم اکران عرق سرد
مطالب مرتبط :

پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.