یکشنبه , ۲۵ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۶:۱۸ قبل از ظهر به وقت تهران

بارش پول از آسمان مردم را شوکه کرد! +عکس

بارش پول از آسمان رویدادی است که هر کسی را به وجد می‌آورد. مردمی که عصر روز ۱۵ دسامبر [شنبه]در خیابان پرتردد «فوک وا» (FUK WA) در محله شام شویی، هنگ کنگ در تردد بودند، با وقوع این رویداد کاملا گیج و هیجان زده شده بودند. آن‌ها شاهد اسکناس‌های درشتی بودند که همانند پَر از آسمان فرو می‌ریختند.

ویدئو‌های ارسال شده از این اتفاق شگفت‌انگیز در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد اسکناس‌های ۱۰۰ دلاری هنگ کنگ از پشت بام ساختمانی مشرف به این خیابان به پایین می‌آیند و بر سر عابرانی که در حال تردد از خیابان بودند فرو می‌ریزند.

بارش پول از آسمان در هنگ‌کنگ!  +عکس

عابران با مشاهده این صحنه مشتاقانه به جمع آوری اسکناس‌ها هجوم آوردند. حتی عده‌ای نیز برروی سقف خروجی مترو رفته و اسکناس‌هایی که در آنجا افتاده بود را جمع کردند.

پلیس با حضور در محل، از عابران خواست از برداشتن پول‌ها خودداری کنند. ولی عابران توجهی به این هشدار پلیس نشان ندادند. ماموران پلیس موفق شدند ۵ هزار دلار هنگ کنگ را جمع آوری کنند. در این ماجرا کسی بازداشت نشد.

تصاویر منتشر شده از این رویداد، اسکناس‌های ۱۰۰ دلاری هنگ کنگ را نشان می‌دهد که ارزش آن حدود ۱۷ دلار و ۶۰ سنت است. همچنین، یک کاربر فیس بوک با انتشار ۶ اسکناس ۱۰۰ دلاری هنگ کنگ، رقم اسکناس‌های در حال بارش را فاش کرد.

بارش پول از آسمان در هنگ‌کنگ!  +عکس

پیش از وقوع این ماجرا، در ساعت ۲ و ۴۵ دقیقه به وقت محلی ویدئویی زنده از یک مرد با لباسی سیاه در حساب کاربری فیس بوک شرکت نرم افزاری (Epoch Cryptocurrency) منتشر شد که در بخشی از آن می‌گوید «به این رویداد بزرگ توجه کنید. نمی‌دانم کدام یک از شما اعتقاد دارید پول از آسمان می‌بارد».

پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی این مرد و انگیزه او از ارتکاب این عمل آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *