پنجشنبه , ۸ ام آبان ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۷:۳۹ قبل از ظهر به وقت تهران

انتقام مسلحانه از راننده مزاحم

مردی که به اتهام شلیک به راننده‌ای در خیابان بازداشت شده بود، مدعی است چون او مزاحم نامزدش بود، دست به انتقامگیری خشن زده است.

انتقام مسلحانه از راننده مزاحم

به گزارش خبرنگار جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته مردی با حضور در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران از دو مرد به اتهام سوء‌قصد و سرقت ناکام خودرویش شکایت کرد.
شاکی در تحقیقات گفت: در شرکت کار می‌کنم. شب سوار پژو‌ام شده و سمت خانه‌ام می‌رفتم که دو سرنشین موتورسیکلت راهم را سد کردند، یکی از آنها مسلح بود. سوئیچ خودرویم را خواست که مطمئن شدم سارق هستند. مقاومت کردم و با روشن کردن خودرو حرکت کردم که سارق مسلح شلیک کرد و شیشه‌های خودرو را شکست. مردم جمع شدند و او با دستپاچگی سلاح را انداخت و با همدستش فرار کرد.
در ادامه سلاح کشف شده در محل نیز به واحد تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران منتقل شد. ماموران در بازبینی دوربین‌های مداربسته مالک موتور را شناسایی و او را دستگیر کردند.
متهم جوان در تحقیقات گفت: من با دختری نامزد کرده و قرار بود ازدواج کنیم. او به من گفت مردی مدام مزاحم وی می‌شود. او مشخصات این مرد را داد و وی را یافتیم و آن‌شب قصد داشتیم تنبیه‌اش کنیم تا دست از مزاحمت بردارد.
تحقیقات پلیس برای دستگیری همدست این متهم ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *