جمعه , ۳ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱:۵۷ قبل از ظهر به وقت تهران

استقلالی‌ها مغرور نشوند؛ قائدی نقش کلیدی دارد

محمدرضا شکورزاده در مورد پیروزی سه بر صفر استقلال برابر الاهلی عربستان گفت: خوشحالم بعد از مدت ها یک بازی زیبا و دلچسب را در طول ۹۰ دقیقه از استقلال شاهد بودیم. در بازی های اخیر این تیم استقلال همیشه نیمه اول را به حریفانش واگذار می کرد و در نیمه دوم تلاش می کرد تا اشتباهاتش را جبران کند اما در این دیدار که واقعاً برای استقلال از اهمیت بالایی برخوردار بود آبی پوشان از دقیقه یک بازی تا سوت پایان پرتلاش و هجومی ظاهر شدند و اجازه خودنمایی به الاهلی را ندادند، خط حمله استقلال به اعتقاد من یکی از خطرناک ترین خط حمله های لیگ قهرمانان است. دیاباته، مطهری و قائدی هر وقت پا به توپ می شدند دفاع الاهلی را به وحشت می انداختند و دیدیم دو گل از سه گل این بازی را قائدی و دیاباته به ثمر رساندند.

خط دفاع آبی پوشان بی نقص بود و باعث شدند تا این آرامش به دروازه بان تیم هم سرایت کند.

اختاکور یک تیم بسیار جنگنده و فیزیکی است، آنها با اتکا به قدرت بدنی که دارند سعی می کنند حریف را به زانو دربیاورند.

نقش قائدی در این دیدار بسیار تاثیرگذار است، او با حرکات انفجاری خود در محوطه جریمه می تواند استقلال را صاحب پنالتی کند بنابراین اعتقاد دارم اگر آبی پوشان آرامش و خونسردی خود را حفظ کنند برنده این دیدار خواهند بود.

او یکی از بهترین های استقلال است(مجید نامجومطلق)، شجاعانه هدایت آبی پوشان را به عهده گرفت و ریسک بزرگی انجام داد حالا وظیفه همه هواداران و پیشکسوتان است که از او حمایت کرده تا او بتواند با روحیه ای بالاتر کارش را انجام دهد به طور حتم با شناختی که او از بازیکنان تیمش دارد مطمئناً با بهترین ترکیب برابر پاختاکور به میدان خواهد رفت.

استقلالی‌ها مغرور نشوند؛ قائدی نقش کلیدی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *