سه شنبه , ۵ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۳:۲۴ قبل از ظهر به وقت تهران

استقبال مخاطبان از انتقادپذیری مسئولانه سیامک انصاری

سیامک انصاری در واکنش به شوخی‌های کاربران فضای مجازی با فعالیت تبلیغاتی‌اش، گفته است که دلخور یا ناراحت نمی‌شود و اتفاقا از این شوخی‌ها استقبال می‌کند.

استقبال مخاطبان از  انتقادپذیری مسئولانه سیامک انصاری

وی در بخشی از برنامه «همرفیق» با حضور علیرضا عصار، در پاسخ به سوال شهاب حسینی درباره این که آیا از شوخی‌هایی که در فضای مجازی با او می‌شود ناراحت شده‌است یا خیر؟ گفت: «من می‌میرم از خنده و از خنده غش می‌کنم. من کمدینم، غیر از این چیزی راجع به بازیگری در ذهنم نیست و کمدی را به خاطر روحیه‌ام انتخاب کرده‌ام. وقتی من در سریالی مانند «در حاشیه» بازی و در کارهای آیتمی کمدی با مشاغل مختلف شوخی می‌کنم، اگر خودم این ظرفیت را نداشته باشم که وقتی کاری می‌کنم با من شوخی کنند، فردا به من چه می‌گویند؟» انصاری در ادامه صحبت‌های خود با اشاره غیرمستقیم به سکانسی از فیلم «جدایی نادر از سیمین»، خطاب به شهاب حسینی گفت: «شهاب جان شما بازیگری، چقدر با صحنه‌هایی از بازی شما در فیلم‌های مختلف، آن‌جا که عصبانی هستی و توی پیشانی‌ات می‌زنی، شوخی کرده‌اند و کمدی و جذاب هم بوده است، این توهین‌آمیز نیست و چیزی نیست که کسی را ناراحت کند.»

وی در پایان توضیح داد: «وقتی شغل بازیگری را انتخاب می‌کنی، درجا به ۸۰ میلیون نفر اجازه می‌دهی که راجع به شما نظر بدهند و نقدت کنند. از آن لحظه به بعد، حق هیچ‌گونه شکایت و گله‌ای را نداری.» کاربران فضای مجازی در واکنش به استقبال سیامک انصاری از شوخی‌ها و پذیرش انتقادها،  ظرفیت بالای او را تحسین کرده‌اند.

کاربری نوشته: «آفرین به این رشد فکری و شخصیتی.» کاربر دیگری نیز در تایید صحبت‌های او نوشت: «حرف حساب زد. وقتی شغلی رو انتخاب می‌کنی، مسئولیت داری و دیگران می‌تونن نقد کنن و نظر بدن.»

«جنایت‌های آینده» در راه است

در فیلم جدید دیوید کراننبرگ؛ ویگو مورتنسن و کریستن استوارت نقش‌آفرینی می‌کنند.

به گزارش مهر، ویگو مورتنسن و کریستن استوارت در فیلم جدید دیوید کراننبرگ با عنوان «جنایت‌های آینده»، جلوی دوربین می‌روند. لئا سیدو، اسکاد اسپیدمن، لیلی کورنوفسکی و دان مک‌کلار دیگر بازیگران این فیلم هستند که داستانش درباره یک هنرمند مشهور تئاتر است که ارگان های جدیدی را در بدنش رشد می‌دهد.

این تریلر علمی – تخیلی که نویسنده‌اش نیز کراننبرگ است، در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد؛ در دورانی که انسان فراتر از طبیعت خود، مسخ شده و درصدد تغییر ساختار بیولوژیکی خود است. به تازگی اعلام شد که این فیلم ظرف یک ماه از دوم آگوست تا ۱۰ سپتامبر در یونان و نزدیک آتن فیلم برداری می‌شود.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *