امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت 10:37 ب.ظ

اجاره کارت بانکی، ماهی ۲ میلیون تومان!

کد خبر: 324208

مرد تبهکار که با اجاره کارت‌های بانکی ۵۰۰ میلیون تومان پولشویی کرده بود، دستگیر شد.

اجاره کارت بانکی، ماهی 2 میلیون تومان

فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد!
فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل
تجاوز مرد ۴۰ ساله افغان به یک دختر بچه سه ساله +فیلم
نوجوان بودم که به طور اتفاقی متوجه شدم هر روز یک پسر غریبه از مدرسه تا منزل تعقیبم می کند!
یک زن مطلقه با پول هایش آشیانه کوچک مرا به هم ریخت!
نوعروس در رویای یک زندگی عاشقانه بود که به راز وحشتناکی پی برد!

به گزارش خبرنگار جام‌جم، چندی قبل پسر ۱۷ ساله‌ای با مراجعه به پلیس فتای تهران با طرح شکایتی گفت: چند ماه قبل از طریق یکی از دوستانم با مردی آشنا شدم که مدعی بود، می‌تواند شغل مناسبی برای من پیدا کند. این مرد از من خواست چند حساب بانکی باز کنم و عابربانک این حساب‌ها را به او بدهم. با این کار ماهی دو میلیون تومان دستمزد می‌گرفتم. بعد از مدتی متوجه شدم که مبالغ مختلفی به حسابم واریز و برداشت می‌شود و واریزی‌های مختلفی به حسابم دارم. در نهایت متوجه شدم کارت‌هایم در سایت‌های شرط‌بندی و قمار مورد استفاده قرار گرفته است.
پس از این شکایت، شناسایی متهم و بررسی موضوع در اختیار تیمی از مهندسان پلیس فتا قرار گرفت و پس از تحقیقات و استفاده از روش‌های فنی و پلیسی، کارآگاهان موفق شدند هویت و مخفیگاه متهم ۲۱ ساله را شناسایی و با دستور قضایی وی را دستگیر کنند.
رئیس‌پلیس فتای پایتخت با اشاره به این خبر گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم تاکنون ده نفر از شهروندان را به همین شیوه اغفال و کارت‌های آنان را در سایت‌های شرط‌بندی معرفی و تاکنون حدود پنج میلیارد ریال کلاهبرداری و پولشویی کرده است.
سرهنگ معظمی‌گودرزی تصریح کرد: شناسایی مال‌باختگان در دستور کار قرار دارد و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت

دیگران چه می خوانند؟
پربیننده ترین مطالب
برچسب ها
نظر دهید!
کل نظرات : ۰
در صف بررسی : 0
انتشار یافته : ۰