یکشنبه , ۲۵ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۴:۳۰ قبل از ظهر به وقت تهران

کتک کاری مهماندار زن با مسافر باعث فرود اضطراری هواپیما شد! + تصاویر

سیلی خوردن مهماندار زن از مسافر میانسال باعث به وجود امدن درگیری شدید در هواپیما شده و در نتیجه خلبان راهی به جز فرود اضطراری نداشت!

باشگاه خبرنگاران جوان: سیلی زدن مسافر مرد به مهماندار زن و سپس درگیری وی با یک مسافر مرد دیگر باعث فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه استانبول شد. در این تصاویر مشاهده می شود که ابتدا یک مسافر میانسال با زدن سیلی به صورت مهماندار زن هواپیما موجب درگیری می شود که در ادامه یک مسافر جوان دیگر به حمایت از مهماندار زن با وی وارد درگیری می شود.

یکی از مسافران این پرواز در این خصوص گفت: ” این درگیری زمانی آغاز شد که یک مسافر میانسال شروع به داد زدن و فحش دادن به یک زوج جوان کرد. سپس مهماندار هواپیما تلاش کرد که این مسافر را آرام کند که ناگهان وی سیلی محکمی به صورت این مهماندار زد و در همین لحظه یک مرد جوان برای حمایت از مهماندار وارد درگیری شد. بعد از فرود هواپیما در فرودگاه استانبول ۴ مامور امنیتی وارد هواپیما شدند و این مرد را از هواپیما خارج کردند. مرد جوان بسیار مودب و یک قهرمان بود.”

گفتنی است این هواپیما از بیروت لبنان به مقصد لندن پرواز می کرد که بدلیل بالاگرفتن این درگیری  خلبان آن مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه استانبول ترکیه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *