سه شنبه , ۱۱ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۵:۲۸ بعد از ظهر به وقت تهران

حمله شدید مردم کوی رمضان اهواز به شهردار منطقه ۷ +عکس

 پس از حادثه ریزش کوه در منطقه کوی رمضان اهواز شهردار منطقه ۷ برای بازدید از عملیات آواربرداری به محل حادثه رفت که با حمله شدید مردم در این محله مواجه شد. 
ریزش کوه در اهواز آوار برداری

اهواز – حضور شهردار منطقه هفت اهواز برای بازدید از آواربرداری خانه های تخریب شده بر اثر ریزش کوه در کوی رمضان اهواز با حمله شدید مردم مواجه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ساعت هفت صبح امروز، کوه در منطقه کوی رمضان اهواز ریزش کرد و دو خانه در حوالی کوه، روی ساکنانشان آوار شدند. متاسفانه در این حادثه دو نفر فوت کردند و دو نفر دیگر مصدوم شدند.

همزمان با عملیات آواربرداری، ارسلان جعفری شهنی شهردار منطقه هفت اهواز نیز با حضور در محل قصد بازدید از عملیات را داشت که با واکنش تند مردم منطقه مواجه شد و آنها به سمت وی حمله کردند که در این میان زد و خوردی نیز صورت گرفت.

مردم عقیده دارند؛ شهرداری اهواز مسبب این حادثه است و باید پیش از این، منازل مسکونی که در حاشیه کوه ساخته شده اند را جابه جا کند تا این امر منجر به فوت دو نفر نشود. آنها عقیده دارند که وقتی به شهرداری مراجعه می کردند با پاسخ های بی تفاوت شهرداری منطقه مواجه شده ایم و آنها عملا قصد نداشتند کاری برای این مشکل مردم انجام دهند.

حمله شدید مردم کوی رمضان اهواز به شهردار منطقه ۷

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *