پنجشنبه , ۲۷ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸ قبل از ظهر به وقت تهران

حمایت ۳ بازیگر زن از تروریست های تکفیری داعش!

 روزنامه کیهان با انتشار خبری از حمایت ۳ بازیگر زن سینما از تکفیری های داعش نوشته است، مطلبی که در شبکه های اجتماعی بارها از سوی کاربران بازنشر شده است.

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,حمایت ۳ بازیگر زن سینما از داعش!

 

بسیاری از کانال های اجتماعی این مطلب روزنامه کیهان را بازنشر کرده اند و برخی از کاربران فضای مجازی در حمایت از آن پست گذاشته اند.

روزنامه کیهان در ستون دیگر عنواین خود مطلبی با این عنوان را منتشر کرده بود: آیا ۳ خانم بازیگر هنوز هم از مبلغ داعش حمایت می کنند؟

در توضیح این عنوان کیهان نوشته است: با عملیات تروریستی روز ۱۷ خرداد داعش در تهران همه مردم بر لزوم مبارزه با گروهک های تکفیری به اتفاق نظر رسیدند.

 

اما چندی قبل و با زندانی شدن «آ‌.‌ص» یکی از نیروهای مبلغ داعش در ایران، کمپینی در حمایت از وی در فضای مجازی شکل گرفت. سه بازیگر زن سینما که به رفتارهای هیجانی و غیرعقلانی در واکنش به مسائل سیاسی مشهور هستند هم در این کمپین شرکت کرده و خواستار آزادی وی شده بودند.

 

با اقدام یاران «آ . ص» در روز ۱۷ خرداد و به رگبار بستن تعدادی از مردم توسط آن ها، برخی از کاربران فضای مجازی پرسیدند که آیا این سه خانم بازیگر هنوز هم از این مبلغ گروهک های تکفیری در ایران حمایت می‌کنند؟

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,حمایت ۳ بازیگر زن سینما از داعش!

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.