سه شنبه , ۵ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۲:۵۵ قبل از ظهر به وقت تهران

بشار اسد: پیروزی سوریه را باید به ایران تبریک گفت

بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در دیدار با علاءالدین بروجردی گفت: پیروزی سوریه را باید به ایران تبریک گفت، زیرا از ما حمایت کرد.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رئیس جمهور سوریه گفت: پیروزی سوریه را باید به ایران تبریک گفت، زیرا از ما حمایت کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از السومر یه نیوز، بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در دیدار با علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه در مجلس گفت: این پیروزی سوریه را باید به ایران تبریک گفت، زیرا ایران از ما حمایت کرد و این پیروزی در  زیر سایه حمایت‌های این کشور محقق  شد.

 

بروجردی نیز پیروزی‌های اخیر سوریه به خصوص آزادسازی شهر حلب را به اسد تبریک گفت و افزود: کشور ایران این شرایط را در روزهای آزادسازی خرمشهر تجربه کرد.

 

به گزارش ایسنا، هیأت پارلمانی ایران شب گذشته سفر خود به سوریه و لبنان را آغاز کرد و در بدو ورود به سوریه مورد استقبال رئیس کمیسیون امنیت مجلس سوریه در فرودگاه دمشق قرار گرفت.

 

امروز هیأت پارلمانی که به ریاست بروجردی به سوریه سفر کرده با بشار اسد رییس جمهور و ولید معلم وزیر امور خارجه در دمشق دیدار و گفت‌وگو کردند. دیدار و گفت‌وگو با رئیس مجلس، نخست وزیر و وزیر امور خارجه سوریه از دیگر برنامه‌های این هیأت در سفر خود به سوریه است که قرار است بعد از سوریه به لبنان سفر کند و با مقامات این کشور نیز دیدار داشته باشند.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *