پنجشنبه , ۳ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۲ قبل از ظهر به وقت تهران

فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۷»

مجله انلاین دوستان : فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۷»

فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه یکشنبه 93/01/17»
فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۷»

فروردین:

ساعات اولیه صبح پر از فعالیت های مفرح خواهد بود. باید هنگام صبح از برنامه ریزی برای کارهای گروهی اجتناب کنید (مسافرت، پیک نیک رفتن). با پیشرفت روز سرایط هم می تواند تغییر کند. عجله نکنید و هیچ برنامه ای هم نریزید. از برخوردهای گهگاه و گپ زدن لذت ببرید.

اردیبهشت:

تا هنگام عصر ممکن است از بیرون احساس بی قراری و از درون احساس ناراحتی کنید. بسیاری از شما موقتا احساس می کنید از داشتن انرژی محروم شده اید. ممکن است در برنامه ها احساس ناامیدی کنید و احساس کنید که در بن بست گیر افتاده اید. در انتهای روز برای یک مشکل قدیمی راه حلی پیدا می شود.

خرداد:

هنگام صبح روحیه بالایی خواهید داشت. عصرهنگام هم به میزان زیادی بستگی به این دارد که چقدر می توانید احساساتتان را کنترل کنید. در صورت امکان اهداف واضح و قابل دسترسی برای خود تعیین کنید. در غیر این صورت تا شب به دنبال خواب و خیال خواهید بود یا اینکه در شرایط مبهمی گیر می کنید.

تیر:

در نیمه اول روز ممکن است در هوس این باشید که قوانین و سنت ها را زیر پا بگذارید. به خودتان آزادی عمل بدهید، ولی مطمین نباشید که یک نتیجه قطعی بدست می آورید. اگر می خواهید تاثیری واقعی داشته باشید و به نتیجه ای مثبت برسید، شب کار کنید. دل و جرات شما به سمت موفقیت هدایتتان می کند.

مرداد:

در ساعات صبح سیاست و رفتار دوستانه تان به کارتان می آید. اگر اخیرا به یک پروژه ملحق شده اید بهتر است که آنرا به خانه بیاورید. ساعات عصر هم برای چرت زدن، خاطره تعریف کردن یا تماشای یک فیلم مناسب خواهد بود.

شهریور:

توصیه می شود که نیازتان به کمک کردن به دیگران را امروز ارضا کنید. در این روز چیزهای کوچکی که به حفظ سلامتی، تعمیر تجهیزات خانه یا مراقبت از پرنده تان مربوط می شوند اولویت پیدا می کنند.

مهر:

آغاز روز پر از توازن در احساسات، آزادی از مشکلات اخیر و سختی ها خواهد بود. اگر اخیرا مشکلات مالی یا عشقی آزارتان داده اند، امروز به احتمال زیاد همه چیز فراموش خواهد شد.

آبان:

نیمه اول روز برایتان خسته کنند خواهد بود. اگر کاری ندارید که انجام بدهید، سعی کنید بخوابید. از زمانتان استفاده کنید و بدون هیچ ابتکارعملی به رخدادهای روز بپیوندید. صبر و شکیبایی شما در هنگام عصر نتیجه خوبی خواهد داد.

آذر:

خونگرمی و کنجکاوی شما پشت تعاملات شما بعنوان یک نیروی انگیزشی عمل خواهد کرد. ارتباطات آنلاین نسبت به ارتباطات رودررو راحت تر خواهد بود. به دنبال یک هدف قطعی نباشید. به احتمال زیاد به ان نخواهید رسید.

دی:

برایتان بهتر است که اخبار بخوانید، خرید کنید و یا قبض ها راپرداخت کنید. هنگام عصر، فضای خانه آرام تر و همچنین مرموزتر می شود.دوست دارید که برای کسی درددل کنید.

بهمن:

ستاره ها در نیمه اول روز یک آزادی کامل را برایتان مهیا خواهند کرد. از کارهای جدید و پرانرژی اجتناب کنید-امروز این کارها هیچ نتیجه مطلوبی نخواهند داشت. اگر هیچ کار ضروری در برنامه تان نیست، امروز را به خودتان و نیازهایتان اختصاص بدهید.

اسفند:

اوایل صبح احتمالا احساس تنهایی خواهید کرد. به احتمال زیاد دوست دارید سر از شبکه های اجتماعی، چرخه دوستان و همچنین آنچه که پشتتان و خارج از کنترلتان رخ می دهد در بیاورید. عصرهنگام هم پر از تعادل خواهید بود.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *