کد خبر: 198207تاریخ انتشار : ۲۰:۵۹:۵۹ - چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶

زن فرانسوی برای نخستین با رودروی دوربین خبرنگاران ایستاده و بدون نقاب از داعش گفت، ویدیوی وی که به زبان عربی منتشر شده است، این روزها در شبکه های اجتماعی و رسانه های عرب زبان صر و صدای بسیاری به پا کرده است.

“امیلی کونیگ” زن فرانسوی داعشی که این روز ها در خبرگزاری های عربی سر و صدای بسیاری به پا کرده ، سرانجام از چهره بدون برقعه خود رونمایی کرد و هر آنچه تاکنون نگفته بود را به زبان عربی که ظاهرا به خوبی آموخته بیان کرد که در ادامه می خوانید:

زن داعشی:اسم من امیلی کونیگ هست و در سال ۱۹۸۴ در فرانسه به دنیا آمدم

خبرنگار:چطور به سوریه آمدی و عضو گروه تروریستی داعش شدی ؟

امیلی:من با ابراهیم از طریق اسکایپ در اینترنت آشنا شدم و بعد با هم

ازدواج کردیم.

مدتی بعد قرار بر این شد که من برای ماموریتم که استخدام نیرو از طریق اینترت برای گروه بود، راهی سوریه شوم، به این طریق که از پاریس سوار هواپیما به مقصد استانبول شدم، پس از رسیدن یک شب در آنجا ماندم،روز بعد به “آنتپ” شهری در جنوب آن کشور رفتم و پس از آن راهی کیلیس شدم.

عروس فرانسوی تروریست ها :سپس از “باب السلام” عبور کردم و به “اعزاز” رسیدم، پس از مدتی توسط”نیروهای یگان های مدافع خلق با ماموریت محافظت از مردم مناطق کرد نشین در سوریه: YPG ” دستگیر شدم و به ارودگاه پناهندگان انتقال یافتم.

www.dustaan.com افشاگری های دختر فرانسوی عضو داعش بدون نقاب! +فیلم و تصاویر

افشاگری های دختر فرانسوی عضو داعش بدون نقاب!

زن جهادی: در آنجا به من پتو، جای خواب،غذا،لباس گرم دادند و هر چیزی دیگری که فکر کنید مورد نیاز من بود.

ما شنیده بودیم که YPG افردی مثل من را پس از دستگیری کتک می زنند و شکنجه می کنند،اما آنها فقط از من بازجویی کردندف چند عکس و اثر انگشت گرفتند.

کونیگ:تمام این ها دو ساعت وقت من را گرفت و بعد به من پناه دادند، نه از شکنجه خبری بود و نه از ضرب و شتم اما زمانی که من را به کمپ دیگری فرستادند، آنموقع ترس تمام وجودم را گرفت.

در آنجا یک تلفن پیدا کردم و در تماسی تلفنی به مادرم گفتم: اینجا بر خلاف گفته ها و شنیده ها هیچ خبری از شکنجه نیست و چیزی شبیه آن ندیده ام تاکنون!

آنها هر چه که من فرزندانم نیاز داشتند برایمان فراهم می کردند.

به هر حال به خاطر نا آگاهی از خیلی مسائل تجربه سختی بود اما من تصمیم گرفتم با آن رو به رو بشوم و در نهایت دیدم که این فرایند با روندی که در کشور خودم فرانسه وجود دارد خیلی متفاوت نیست، فقط پرسش و پاسخ بود،همین!

www.dustaan.com افشاگری های دختر فرانسوی عضو داعش بدون نقاب! +فیلم و تصاویر

در میان اظهارت امیلی کونیگ دو نکته مبهم وجود داشت که به وضوح از  آنها پرده برداری نکرد.

۱-دقیقا چه مدتی با همسرش ابراهیم در سوریه به فعالیت های تروریستی مشغول بودند.

۲-در حال حاضر که امیلی با فرزندانش منتظر تصمیم قانون هستند، ابراهیم کجاست و اینکه اصلا زنده است یا مرده؟

این طور که به نظر می رسد این زن با جنجالی که در رسانه ها به پا کرده احتمالا در آینده نزدیک نیز اطلاعاتی در قابل فیلم یا عکس از او منتشر خواهد شد که ممکن است در آنها به این دو نکته و مواردی دیگر که هنوز در هاله ای در ابهام هستند، پاسخ دهد.

 


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.