ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 3574

مجله انلاین دوستانخانم بازیگر ۲۳ ساله خارجی اواخر ماه گذشته به مغازه در خیابان میلتون راو دوبلین مراجعه نمود تا مقداری پول خرد برای بلیط اتوبوس خود تهیه نماید.

www.dustaan.com انتشار عکس های برهنه بازیگر جوان در اینترنت+ تصاویر
انتشار عکس های برهنه بازیگر جوان در اینترنت+ تصاویر

هنگامی که پول را گرفت از مغازه آمد بیرون و رفت به سمت اتوبوس ناگهان متوجه شد گوشی سامسونگ گرانقیمت مدل اس ۴ خود را گم کرده است.

برگشت به مغازه و از مغازه دار خواست شماره موبایلش را بگیرد. هنگامی که زنگ زد پیغام خاموش بودن گوشی را شنید. ناامید رهسپار خانه شد.

www.dustaan.com انتشار عکس های برهنه بازیگر جوان در اینترنت+ تصاویر
انتشار عکس های برهنه بازیگر جوان در اینترنت+ تصاویر

چند ماه بعد در اینترنت تصاویر برهنه خود را دید که با گوشی موبایلش از خودش در خانه عکس گرفته بود./ثامن

 

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۲
  1. دکتر شیرین قایممقامی گفت:

    بنظر بنده خانم لیلا در سریال پدر دچار عدم تعادل روانی بوده وغیر عادی بودن حرکات و رفتارش هم قبل از عاشق شدن به حامب،هم پس از آن مشخص است و البته بعد از مرگ او بدتر شده. در ضمن نویسنده و کارگردان رفتارهای یک عده جوان طغیان گر و لوس و از خود راضی را طوری بدونانتقاد وحتی نوعی کارهای متهورانه ترسیم و معرفی نموده اند که انگار این کارها در مورد خیلی دانشجویان صدق می کند.بنظر من نه تنها این فیلم ابدا جالب نیست بلکه بد آموز هم می باشد.حامب گرچه جوان با ایمانی است اما بسیاز صعیف و منفعل است.در صمن تعصب و محبت حاج علی هم به عروسش غیر عادی می باشد و از حمایت فرا رفته است. بنده قبلا در این مورد ابراز نظر ننموده بودم و این جا شما (قطره)دارید ادعای نا درست می نمایید

  2. دکتر شیرین قایممقامی گفت:

    بنظر بنده خانم لیلا در سریال پدر دچار عدم تعادل روانی بوده وغیر عادی بودن حرکات و رفتارش هم قبل از عاشق شدن به حامب،هم پس از آن مشخص است و البته بعد از مرگ او بدتر شده. در ضمن نویسنده و کارگردان رفتارهای یک عده جوان طغیان گر و لوس و از خود راضی را طوری بدونانتقاد وحتی نوعی کارهای متهورانه ترسیم و معرفی نموده اند که انگار این کارها در مورد خیلی دانشجویان صدق می کند.بنظر من نه تنها این فیلم ابدا جالب نیست بلکه بد آموز هم می باشد.حامب گرچه جوان با ایمانی است اما بسیاز صعیف و منفعل است.در صمن تعصب و محبت حاج علی هم به عروسش غیر عادی می باشد و از حمایت فرا رفته است.

 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.