کد خبر: 5410تاریخ انتشار : ۸:۲۴:۱۸ - پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲

مجله انلاین دوستان : جسد يک دختر 15 ساله که به نظر مي رسيد در يک آيين شيطاني به قتل رسيده است در حالي در شهر هوستن پيدا شد که در بدن نيمه برهنه او يک صليب  وارونه حک شده و بر روي شکم او نمادهايي از اين آئين با چاقو کشیده شده بود.

www.dustaan.com قتل و تجاوز هولناک به دختر 15 ساله در مراسم شیطان پرستی!

قتل و تجاوز هولناک به دختر 15 ساله در مراسم شیطان پرستی!

پليس مي گويد، پس از ربوده شدن اين دختر نوجوان او به طرز وحشيانه اي مورد تجاوز قرار گرفته و پس از آنکه ضرباتي با زيرسيگاري به جمجمه وی وارد شده سر او را داخل دستشويي فرو برده و آنقدر اورا نگه مي دارند که قرباني به سختي جان مي دهد.

جسد این دختر جوان که روز چهارشنبه هفته گذشته ربوده شده بود پس از اطلاع رسانی توسط یکی از ساکنین مجتمع محل حادثه، در روز شنبه پيدا شد، سپس پليس به دو همکلاسي 16 و 17 ساله او که در يک پروژه درسي بايکديگر همکاري داشتند مضنون ميشوند.

بازرسي هاي پليس از محل حادثه نشان مي دهد که قرباني در ابتدا سعي داشته از محل فرار کند ولي قاتل با تفنگ او را تهديد و دوباره دختر جوان را به محل جنايت برمي گرداند.

با توجه به مقايسه اثر انگشت يافت شده بر روي زيرسيگاري و اطراف دستشويي که بر اثر فشار سر مقتول شکسته شده بود با اثر انگشت همکلاسي هاي دستگير شده او، پليس  توانست جرم اين دو پسر جنايتکار را ثابت کند.

اين دو هدف از اين کار را پرستش و اثبات بندگي شيطان عنوان کردند و گفتند که پس از مرگ همکلاسي خود مراسم ويژه اي را برای تقدیم روح خود به شیطان برگزار کرده اند./فرانشر

0

 

پربیننده ترین مطالب روز
https://www.dustaan.com/?p=5410


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0