یکشنبه , ۱۰ ام اسفند ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۱ قبل از ظهر به وقت تهران
آخرین ارسال ها

۵۸ مالخر و سارق در تهران دستگیر شدند +عکس

سرهنگ حجت اله کرمی زند رئیس پلیس آگاهی استان از اجرای مبارزه با مالخران در شهرستان های غرب تهران  در سه روز گذشته و دستگیری ۱۱ سارق و ۴۷ مالخر خبر داد. 

ادامه طرح دستگیری اراذل و اوباش

مجله خبری دوستان : شهریار- رئیس پلیس آگاهی استان از اجرای مرحله دوم طرح عملیاتی کنترل صنوف و مبارزه با مالخران در شهرستان های غرب استان تهران در سه روز گذشته و دستگیری ۴۷ مالخر و ۱۱ سارق خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حجت الله کرمی زند بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: این طرح در سه روز گذشته در راستای اجرای مرحله دوم طرح عملیاتی کنترل صنوف و مبارزه با مالخران در شهرستان های غرب استان تهران با موضوع پیشگیری از سرقت و کاهش سایر جرائم در شهرستان های غرب استان تهران اجرا شد.

وی ادامه داد: طی اجرای این طرح در سه روز گذشته تعداد ۴۷ مالخر و ۱۱ سارق محتویات خودرو و منزل دستگیر و جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی غرب استان تهران انتقال داده شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت : ماموران در بازرسی از مخفیگاه آنها تعداد بسیار زیادی محتویات داخل خودرو و منزل کشف کردند.

کرمی زند در پایان با اجرای این طرح ها گفت: هدف از اجرای این طرح ها افزایش احساس امنیت در جامعه است و مشارکت و همکاری شهروندان در این خصوص ، پلیس را در اجرای هرچه بهتر ماموریت هایش یاری خواهد کرد .

 

۵۸ مالخر و سارق در تهران دستگیر شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *