شنبه , ۳۱ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱:۳۷ بعد از ظهر به وقت تهران

۲ سال تبعید و ۱۰۰ ضربه شلاق در انتظار پسر هوسران

دختر جوان که در آشنایی تلگرامی با جوان فرش فروشی، او را برای متراژ اتاق‌ها به خانه دعوت کرده بود، در حمله شیطانی این پسر مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

 ۲ سال تبعید و ۱۰۰ ضربه شلاق در انتظار پسر هوسران

به  گزارش ایران  ؛ ۷ اسفندسال گذشته دختر ۲۱ ساله‌ای به نام «رؤیا» به اداره پلیس رفت و از داستان هولناکی پرده برداشت. او به مأموران گفت: چند ماه پیش از طریق فضای مجازی با پسر فرش فروشی آشنا شدم و از او خواستم تا برای متر کردن اتاق پذیرایی به خانه ما بیاید، اما او وقتی متوجه شد کسی در خانه نیست به من حمله کرد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

 

با شکایت این دختر جوان پسر فرش فروش به نام «هادی» – ۲۷ ساله – دستگیر شد. با تکمیل تحقیقات این پرونده صبح دیروز متهم جوان که با قرار وثیقه آزاد بود برای محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری حضور یافت و پس از تقاضای شاکی برای اشد مجازات او در برابر قاضی «بابایی» رئیس دادگاه و قاضی «تولیت» مستشار این دادگاه ایستاد و گفت: من او را مجبور به این کار نکردم و این خود رؤیا بود که از من خواست به خانه‌اش بروم. من رابطه را قبول دارم اما تأکید می‌کنم اجباری در کار نبوده است.

 

در پایان این جلسه، قضات با توجه به اظهارات شاکی و متهم و با استناد به مدارک پزشکی قانونی، پسر جوان را به یکصد ضربه تازیانه و ۲ سال تبعید به یکی از شهرهای دورافتاده در جنوب غرب کشور محکوم کردند.

امتیاز دهید!

یک دیدگاه

  1. پسر جوان را به یکصد ضربه تازیانه و ۲ سال تبعید به یکی از شهرهای دورافتاده در جنوب غرب کشور محکوم کردند تا تجاوز های بعدی را انجام دهد!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.