امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت 6:30 ب.ظ

۱۵ نفر گزینه مربیگری استقلال هستند / ۲ بازیکن رفتنی شدند

کد خبر: 294712تاریخ انتشار : ۱۰:۵۴:۵۰ - چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

منزوی: در حال حاضر ۱۵ نفر گزینه هستند که معاون ورزشی در حال بررسی آنهاست. قرار شده پس از بررسی رزومه آنها، به پنج نفر رسیده و تحویل کمیته فنی شوند، کمیته فنی هم پس از بررسی نام یک نفر باقی مانده را به هیات مدیره خواهد داد.

پروپئیچ از گذشته طلبی داشته است. قرار است طلبی که ما از فیفا بابت جام جهانی داریم به حساب این بازیکن ریخته شود. در خصوص شفر هم که باید با او توافق کنند.

پژمان منتظری بازیکن قدیمی استقلال است. حتما او یک چیزهایی را دیده که گفته. راجع به آن افراد هم باید بگویم که نباید به اینگونه افراد اهمیت داد. الان وقت همدلی است نه فاصله.

لیست را فرهاد مجیدی در اختیار فتحی قرار داده و چیزی به هیات مدیره اعلام نشده است. لیست هم محرمانه است و مدیرعامل به ما ارائه نکرده است.

www.dustaan.com - 15 نفر گزینه مربیگری استقلال هستند / 2 بازیکن رفتنی شدند

مذاکره استقلال با پاتوسی، ۲ بازیکن رفتنی شدند

مسئولان باشگاه استقلال با مدیر برنامه‌های آیاندا پاتوسی وارد مذاکره شدند.

استقلالی‌ها برای ماندن پاتوسی باید مبلغی حدود ٣۵٠ هزار دلار به این بازیکن پرداخت کنند و به همین دلیل در امارات با مدیر برنامه‌های وی بر سر زمان پرداخت این مبلغ صحبت کردند.همچنین دو بازیکن خارجی دیگر استقلال منشا و ایسما در آستانه جدایی از این باشگاه هستند.

ایسما با استقلالی‌ها قرارداد دارد ولی مسئولان این باشگاه تمایلی به ماندن این بازیکن ندارند ضمن آنکه منشا نیز با توجه به قراردادی که با استقلال دارد می‌تواند از جمع آبی پوشان جدا شود و به همین دلیل از جمع خارجی‌ها تنها پاتوسی در جمع آبی پوشان ماندنی است.

دیگران چه می خوانند؟
پربیننده ترین مطالب
برچسب ها
نظر دهید!
کل نظرات : ۰
در صف بررسی : 0
انتشار یافته : ۰