پنجشنبه , ۶ ام آبان ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۳:۲۸ بعد از ظهر به وقت تهران

یک سلبریتی دیگر مورد تجاوز قرار گرفت؟ +عکس

لی لی آلن خواننده برای اولین بار با جزئیات اعلام کرد که وقتی خواب بوده از سوی یک مدیر اجرایی ضبط مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است.

https://img.maximummedia.ie/her_ie/eyJkYXRhIjoie1widXJsXCI6XCJodHRwOlxcXC9cXFwvbWVkaWEtaGVyLm1heGltdW1tZWRpYS5pZS5zMy5hbWF6b25hd3MuY29tXFxcL3dwLWNvbnRlbnRcXFwvdXBsb2Fkc1xcXC8yMDE4XFxcLzA1XFxcLzI4MTI1OTIwXFxcL1NjcmVlbi1TaG90LTIwMTgtMDUtMjgtYXQtMTIuNTguNTcucG5nXCIsXCJ3aWR0aFwiOjc2NyxcImhlaWdodFwiOjQzMSxcImRlZmF1bHRcIjpcImh0dHBzOlxcXC9cXFwvd3d3Lmhlci5pZVxcXC9hc3NldHNcXFwvaW1hZ2VzXFxcL2hlclxcXC9uby1pbWFnZS5wbmc_dj01XCJ9IiwiaGFzaCI6IjJiY2ZkNTQ5YzNmYzdlZmY4ZmYyYzcwMzE4ZWNmODAzMWMwNTQxN2QifQ==/screen-shot-2018-05-28-at-12-58-57.png

لی لی آلن خواننده ادعا کرد که از سوی یکی از مجریان صنعت موسیقی مورد سواستفاده جنسی قرار گرفته است.

آلن برای اولین بار از جزئیات این ماجرا پرده برداشت، او گفت زمانیکه خواب بوده مورد تجاوز قرار گرفته است. این خواننده در مورد سو استفاده های مشابه که در صنعت موسیقی عادی شده است هشدار داد.

خواننده برنده جایزه در مورد این مشکل هشدار داد و گفت حتی با وجود بیداری جنبش (هشتگ من هم) بزرگان صنعت موسیقی در مورد شدت این مشکل سکوت اختیار کرده اند.

آلن دنیای سلسله مراتبی را تشریح می کنید دنیایی که گاهی اوقات اجازه می دهد مردان علیه زنان رفتارهای فاسدی داشته باشند و گاهی اوقات به کارشان صحه می گذارد. این صنعت پتانسیلی مخلوط از سکس، جوانی و راحت طلبی را تجارت می کند. مجموعه یادداشت های او با نام My Thoughts Exactly ماه بعد منتشر می شود.

این خواننده ۳۳ ساله که قبلا در مورد این اتفاق صحبت کرده بود، این بار جزئیات و چگونگی این عمل را فاش کرد. او می گوید زمانی که در تختخواب خوابیده بود از سوی مجری ضبط مورد تجاوز قرار گرفته است.

لی لی آلن گفت که می خواسته اسم آن شخص را در نوشته هایش بیاورد، اما انتشاراتی کتاب او را از این کار نهی کرده است.

آلن جزئیات ماجرای آن شب را تغریف می کند: من بعد از اینکه حسابی در مهمانی خسته و از پا افتاده بودم ، او من را هتل برده و در اتاق خودش اسکان داد.
من ساعت صبح بیدار شدم، چونکه متوجه شدم یک نفر نزدیک من روی تختم هست و لباس های من را در آورده، من وحشت زده لباس هایم را پیدا کرده و از اتاق فرار کردم.

این خواننده می گوید که خودش را به خاطر این اتفاق سرزنش می کند، چراکه زیادی مشروب نوشیده بودم.

لی لی آلن از ناامیدی خودش می گوید که رفتارهای زشت این مرد را گزارش نداده و با او به کار کردن ادامه داده. او در مورد دلایل سکوتش می گوید که چون این فرد پول و قدرت بیشتری نسبت به او داشت همین باعث انصراف از شکایت شد و همچنین نمی خواست به خودش برچسب زن پیچیده و یا فاسد را بدهند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *