دوشنبه , ۶ ام بهمن ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹ قبل از ظهر به وقت تهران

یک میلیون یورو برای صفر دقیقه بازی برای تراکتور!

کوین کنستانت بازیکن گینه‌ای سابق تیم فوتبال میلان ایتالیا، در نقل و انتقالات نیم‌فصل سال گذشته با قراردادی دو ساله و با سر و صدای فراوان به تیم تراکتور پیوست اما خیلی زود به دلیل مشکل قلبی و عدم قبولی در تست‌های پزشکی ایفمارک از جمع تراکتوری‌ها جدا شد.

پیش‌نویس خودکار

یک میلیون یورو برای صفر دقیقه بازی برای تراکتور!

باشگاه تراکتور که پیش از انجام تست‌های پزشکی با این بازیکن قرارداد بسته بود، مجبور به مصالحه با کنستانت شد و چیزی نزدیک به ۲۵۰ هزار دلار به این بازیکن پرداخت کرد،‌ اما این پایان کار نبود و این بازیکن گینه‌ای پس از ترک ایران بابت قراردادش به فیفا شکایت کرد.

باشگاه تراکتور برای دفاع از حق خود در این پرونده، در آن مقطع دو وکیل ترکیه‌ای استخدام و روند پرونده را به آن‌ها واگذار کرد اما با گذشت نزدیک به یک سال از شکایت کنستانت به فیفا، این مرجع قضایی حکم به پرداخت مبلغ قرارداد کنستانت از سوی باشگاه تراکتور صادر کرده و به این ترتیب این باشگاه باید تمام مبلغ قرارداد دو ساله این بازیکن را به او پرداخت کند.

کنستانت که قراردادی نزدیک به ۵۰۰ هزار یورو برای هر سال با باشگاه تراکتور داشته،‌ مطابق قرارداد دو ساله‌اش حکمی مبنی بر دریافت مبلغی نزدیک به ۸۰۰ هزار یورو از باشگاه تراکتور دریافت کرده و این باشگاه مکلف است این مبلغ را به این بازیکن پرداخت کند.

این در حالی است که کنستانت حدود ۱۰ روز در تمرین تراکتور حضور داشته و در هیچ مسابقه‌ای به میدان نرفت.

در همین راستا باشگاه تراکتور با ارسال نامه‌ای به فیفا خواستار دریافت اصل حکم این بازیکن شده و قصد دارد از طریق مراجع دیگر به این رأی اعتراض کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *