کد خبر: 5098تاریخ انتشار : ۴:۵۲:۱۲ - دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

مجله انلاین دوستان : یارانه نقدی بهمن‌ماه به احتمال زیاد سه‌شنبه شب واریز و از بامداد چهارشنبه قابل برداشت می‌شود.

www.dustaan.com یارانه نقدی سه شنبه به حساب سرپرست خانوارها واریز می شود

یارانه نقدی سه شنبه به حساب سرپرست خانوارها واریز می شود

به گزارش مهر، سی‌و‌ششمین مرحله یارانه نقدی مربوط به بهمن‌ماه به احتمال زیاد سه‌شنبه شب (22 بهمن‌ماه) واریز و از بامداد چهارشنبه قابل برداشت می‌شود. یارانه نقدی ماهانه به ازای هر ایرانی 45 هزار و 500 تومان است، ضمن اینکه دولت قصد دارد در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در سال 93 حمایت‌های بیشتری از اقشار کم‌درآمد کند.

با واریز این مرحله در روزهای آینده‌ یارانه دریافتی هر ایرانی تاکنون حدود یک میلیون و 750 هزار تومان و کل مبلغ پرداختی به تمام مشمولان بیش از 126 هزار و 500 میلیارد تومان می‌شود.

احتمال شارژ کارت مشمولان جدید سبد کالا همزمان با واریز یارانه نقدی بهمن‌ماه وجود دارد. البته امکان برداشت نقدی این مبلغ نیست و معادل ارزش ریالی آن حدود 80 هزار تومان‌ فقط سبد کالا قابل دریافت است.در مرحله اول‌ 9 میلیون و 700 هزار سرپرست خانوار مشمول دریافت سبد کالا شدند و در مرحله دوم‌ گفته می‌شود به این تعداد پنج میلیون سرپرست خانوار دیگر نیز افزوده خواهد شد. از کارگران و بازنشستگان تحت پوشش تامین اجتماعی با دریافتی بیش از 500 هزار تومان‌ به عنوان بخش گسترده‌ای از مشمولان جدید دریافت سبد کالا یاد می‌شود./تابناک

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=5098


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0