کد خبر: 238608تاریخ انتشار : ۱۳:۱۶:۵۴ - شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

گزارش فاکس اسپورت از ۵ مهره کلیدی ایران|جهانبخش برگ برنده و پورعلی گنجی موظف به مهار کریس

www.dustaan.com گزارش فاکس اسپورت از ۵ مهره کلیدی ایران

ایران قرار است در جام جهانی مقابل اسپانیا، پرتغال و مراکش قرار بگیرد. با این وجود آرزو همیشه وجود دارد اما آنها به این ۵ بازیکن کلیدی خود نیاز دارند تا در سطح بالایی باشند.

می توان گفت که پورعلی گنجی انتخابی ثابت برای ایران است. به عنوان یک تیم، ممکن است تیم ملی ایران و مرتضی در رویارویی با اسپانیا بزرگترین مشکل را داشته باشند.

حاج صفی می تواند در پست های مختلفی بازی می کند. در تیمی که پر از بازیکنان هجومی است، چشم پوشی از بازیکنانی که وظایف دفاعی را انجام می دهند آسان نیست؛اما اهمیت احسان در ترکیب تیم ملی ایران قابل وصف نیست.

برای کی روش محال بود که دژاگه را از لیست نهایی خارج کند. اما اگر ایرانی ها نیاز به ابداع و خلاقیت داشته باشند دژاگه می تواند در کنار سامان قدوس بهترین گزینه باشد.

برخی معتقدند که سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام انگلیس با درخشش بی نظیر علیرضا در آلکمار هلند، دیگر بهترین بازیکن آسیا نیست و فاصله این دو خیلی زیاد نیست.

با وجود درخشش علیرضا جهانبخش و کسب عناوین مختلف در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ و همچنین درخشش قوچان نژاد در فصل گذشته، سردار آزمون از رادارها کمی افتاد. با این وجود مهاجم ایرانی در پستش پیشرفت کرده است و در ۲۶ بازی ۵گل به ثمر رسانده است./خبرورزشی

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=238608


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0