شنبه , ۲۸ ام فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۹ بعد از ظهر به وقت تهران

چگونه یک همسری بی نظیر باشیم؟

با رویی باز و چهره‌ای خندان با همسرتان روبه‌رو شوید. هنگام ورود شوهرتان به خانه به استقبال او بروید، به او سلام و خسته نباشید بگویید، از حالش جویا شوید، به او بگویید که از آمدن او خوشحالید و دلتان برای او تنگ شده بود.

http://fawzya.com/wp-content/uploads/2016/11/Why-is-My-Husband-Always-Angry-and-Moody-1.jpg

زمانی که او را بی حال و بی انگیزه می بینید، شما سر صحبت را باز کنید، و با او حرف بزنید؛ با شوهرتان شوخی کنید و او را بخندانید؛ کنارش بنشینید و با او درد دل کنید؛ از اتفاقاتی که در روز برایش رخ داده بپرسید(توجه داشته باشید در برخی مواقع مردان ابتدا به قدری سکوت وخلوت با خود نیاز دارندتاسرحال شوند.)، به سخنانش با توجه و علاقه گوش دهید؛ کنار شوهرتان بنشینید و با هم فیلم مورد علاقه‌اش را تماشا کنید.

پیش از ورود شوهر، خود را بیارایید، لباس‌های زیبا و اغوا کننده بپوشید، عطر خوش بو استعمال کنید، و به او نشان دهید که همه این کارها را برای او انجام داده‌اید. فضای خانه را برای شوهرتان فرح بخش سازید. خانه آرام، تمیز و مرتب، غذای خوش مزه و آماده، و همسر زیبا و خوش‌رو بسیاری از بد اخلاقی‌های مرد را مرتفع می‌سازد.

یکی از دلایل اصلی اختلافات خانوادگی و بد اخلاقی‌های مردان در نارضایتی آنان از سطح روابط جنسی است.

هیچ گاه بدون عذر، خواسته مرد را رد نکنید، حتی اگر از دست او ناراحت هستید.به این نکته مهم توجه داشته باشید که، برای مردان نشان دادن عشق خود از طریق معاشقه و آمیزش بسیار راحت‌تر از بیان لفظی آن است.

تمنای شوهرتان را به معاشقه و آمیزش، نوعی ابراز عشق و علاقه به حساب آورید.

البته، مرد نیاز دارد احساس کند دوستش دارند نه آنکه تحملش می‌کنند؛ و این زمانی حاصل می‌شود که زن با رغبت به این خواسته شوهرش پاسخ دهد. به طور خلاصه، از هر راه و روشی برای باز کردن دریچه‌های قلب شوهرتان به سمت خودتان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *