کد خبر: 296521تاریخ انتشار : ۸:۵۲:۴۲ - یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

برای بسیاری از ما جیرجیرک ها با صدای جیرجیر ممتدی که توسط بال هایشان و به منظور اغوا کردن جنس مخالف از خود درمی آورند، قابل شناسایی هستند، اغلب این صدا ها باعث آزار و اذیت اهل خانه می شود، مخصوصاٌ در شهرهای جنوبی که به فراوانی یافت می شوند!

www.dustaan.com - چگونه جیرجیرک را ساکت کنیم یا فراری دهیم؟

برای از بین بردن جیرجیرک ها قطعاٌ ساده ترین و موثرترین راه استفاده از حشره کش های رایج در بازار است، اما در صورتی که شما از این راه برای کشتن حشرات استفاده نمی کنید، می توانید از روش زیر استفاده کنید.

مکان استقرار جیرجیرک را پیدا کنید! برای انجام این کار شما به یک خانه آرام نیاز دارید. به صدایی که جیرجیرک در می آورد گوش کنید که صدا از کدام اتاق می آید.

این حشرات کوچک در اکثر مواقع در زیر مبلمان و یا لوازم خانگی و درز دیوارها پنهان می شوند. اما اگر شما به طور ناگهانی اتاقی که تاریک است ، چراغش را روشن کنید آنها ممکن است به بیرون پرش کنند.

بعد از دیدن جیرجیرک شما می توانید به کمک یک لیوان شفاف آن را بگیرید، کافیست به آرامی لیوان را بر روی جیرجیرک قرار دهید تا دستتان نیز تماسی با آن نداشته باشد، پس از قرار دادن لیوان یک ورق کاغذی نیز زیر آن قرار دهید تا نتواند از آن خارج شود.

به این پست امتیاز دهید
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

/ مجله دوستان
انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.