سه شنبه , ۴ ام آذر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۴:۰۲ قبل از ظهر به وقت تهران

با این روش خانگی چربی شکم را یک شبه آب کنید! +عکس

چربی شکم مساله ای است که اکثر ایرانیان بخصوص بانوان درگیر آن می باشند ولی جای نگرانی نیست چربی شکم را می توانید یک شبه آب کنید.

الو دکتر: برای آب کردن چربی شکم نیازی نیست سراغ ورزش های سخت و یا رژیم های طاقت فرسا بروید بلکه با انجام حرکتی بسیار ساده می توانید چربی شکم را یک شبه آب کنید! در این مقاله راهی بی نظیر برای این کار را به شما می گوییم که انجام آن سریعتر می توانید به اندام دلخواه خود برسید.

چربی شکم باعث رنجش آدم‌های زیادی است. آنها دوست دارند در اسرع وقت از شر آن شکم شرم‌آور خلاص شوند اما بنا به گفته‌ی بسیاری از آنها آب شدن چربی شکم دشوارترین کار است! وقتی سعی می‌کنید چربی شکم تان را آب کنید و شکم تخت و بدون چربی داشته باشید، تمرینات بالاتنه و ورزش‌های شدید شکمی تاثیر زیادی دارد. علاوه بر نوشیدن آب کافی، خوردن محصولات تازه و چربی‌های سالم، و اجتناب از خوراکی‌های چاق‌کننده‌ی بدنام (مثل الکل، نوشابه، و قند)، نیز می تواند مفید باشد.یعنی آن‌چه می‌خورید نیز نقش بسیاری مهم ایفا می‌کند. در کنار این ها می توان از داروها استفاده کرد. به هر حال همه ی این روش ها پردردسر هستند. ولی روش های تاثیر گذار ساده و کم خرج هم وجود دارد. اگر شما هم فکر می‌کنید از بین بردن چربی شکم کار دشواری است، ما برای‌تان یک راه‌حل داریم.

دراین نوشتار یک تکنیک “خویش‌کار” می‌بینید که به وسیله‌ی پوشاندن شکم، کمک می‌کند چربی شکم‌تان سریع‌تر بسوزد.

۱. وسایل لازم برای روش خویش‌کار بادی رپ (پوشاندن بدن برای کاهش سایز)

وسایل لازم برای این روش عبارتند از:

لوسیون یا کرم ضد چاقی

نوار پلاستیکی شفاف

باند

مرحله‌ی اول: یک لوسیون مخصوص لاغری تهیه کنید و آن را به قسمتی که می‌خواهید چربی آن آب شود بمالید.

مرحله‌ی دوم: بعد از مرحله‌ی اول، نوار پلاستیکی را دور ناحیه‌ای که لوسیون به آن مالیده‌اید، بپیچانید.

مرحله‌ی سوم: سپس روی نوار پلاستیکی را با باند خوب بپوشانید.

و بعد از انجام همه‌ی این مراحل وقت خواب است.

نتیجه را در تصویر می‌توانید ببینید.

https://donya-e-eqtesad.com/proxy-this-arg?u=aHR0cDovL25hbWVobmV3cy5pci9maWxlcy9mYS9uZXdzLzEzOTcvNC8yMS80NTk2NjhfOTY2LnBuZw==

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *