کد خبر: 122131تاریخ انتشار : ۱۱:۲۳:۱۱ - سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵

خواننده زیر زمینی رپ، در واکنش به بوق زندن های خودروی پراید، دست به چاقو شده و یکی از سرنشینان خودرو را به شدت مجروح می کند.

روزنامه جوان ؛ خواننده زیرزمینی و رپر تهران وقتی با بوق خودروی پراید در غرب تهران روبه‌رو شد، دست به چاقو برد و یکی از سرنشینان خودرو را به شدت زخمی کرد.

‌چندی قبل مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد از درگیری چند پسر جوان در یکی از خیابان‌های اطراف با خبر و راهی محل شدند.

 

وقتی مأموران به محل حادثه رسیدند، دریافتند لحظاتی قبل درگیری بین دو گروه سه نفره رخ داده است که در جریان آن پسر ۲۵ ساله‌ای به شدت با ضربه چاقو زخمی و به بیمارستان منتقل شده است. از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد درگیری فقط به خاطر بوق خودرو یکی از طرفین بوده است.

 

سپس مأموران برای ادامه تحقیقات راهی بیمارستان شدند. پسر زخمی که از ناحیه ران پا به شدت زخمی شده بود، گفت: ساعتی قبل دو نفر از دوستانم با خودروی پراید به دنبال من آمدند تا برای تفریح به کافی‌شاپی برویم. در میانه راه با سه پسر جوان روبه‌رو شدیم که در حاشیه خیابان در حال حرکت بودند.

 

دوستم که راننده بود، بوق زد تا آنها کنار بروند که یکی از آنها شروع به فحاشی کرد. پس از این دوستم خودرو را متوقف کرد و همه پیاده و با هم درگیر شدیم که ناگهان احساس کردم پاهایم سست شدند. ابتدا فکر کردم یکی از آنها با گاز اشک‌آور به من حمله کرده است، اما لحظاتی بعد متوجه خون شدم که فهمیدم با چاقو زخمی شده‌ام. در حالی که من به خودرو پراید تکیه داده بودم، سه‌پسر جوان از ما دور شدند و گفتند برای درگیری روز بعد به پارکی در همان حوالی برویم.

 

وی در پایان گفت: چاقو به نزدیک سفید رانم اصابت کرد و اگر کمی آن طرف‌تر می‌خورد، الان فوت کرده بودم.

 

پس از طرح این شکایت پرونده برای رسیدگی به دستور قاضی سعید احمدبیگی، بازپرس شعبه پانزدهم دادسرای ناحیه ۵ تهران در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت. مأموران در قرار صوری موفق شدند دو نفر از اعضای درگیری را دستگیر کنند، اما بررسی‌ها نشان داد ضارب ۲۵ ساله خواننده زیرزمینی و رپر است. پس از این مأموران با خواننده زیرزمینی به بهانه خوانندگی در مراسمی قرار صوری گذاشتند. خواننده زیرزمینی وقتی در محل قرار با مأموران پلیس مواجه شد، سعی کرد با خودرواش از دست مأموران فرار کند، اما خیلی زود دستگیر شد. وی در بازجویی‌ها گفت: من خواننده هستم و اهل دعوا نیستم، اما آن روز وقتی راننده پراید بوق زد خیلی عصبانی شدم و دست به چاقو بردم.

 

تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.پربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.