شنبه , ۲۷ ام دی ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۹:۳۸ بعد از ظهر به وقت تهران

پشت پرده خروج نام داریوش شجاعیان از لیست استقلال!

داریوش شجاعیان هافبک استقلال با یک اتفاق عجیبی نامش از لیست استقلال خارج شده است، اتفاقی که این روزها به یک معضل بزرگ برای این تیم تبدیل شده است.

پشت پرده خروج نام داریوش شجاعیان از لیست استقلال!

به گزارش طرفداری، داریوش شجاعیان و محسن کریمی دو بازیکنی هستند که هر دو با یک فاصله زمانی کم رباط صلیبی پاره کردند اما در اتفاقی عجیب نام شجاعیان از لیست استقلال خارج شد و نام محسن کریمی نه!

اما سوال اصلی این است که چرا همچین اتفاقی رخ داد و چطور داریوش شجاعیان که شرایط بدنی بهتری دارد از لیست این تیم کنار گذاشته شد و محسن کریمی کارت بازی اش باطل نشد؟

ماجرا از این قرار است که بعد از مصدومیت طولانی مدت شجاعیان و محسن کریمی استراماچونی به مدیران باشگاه دستور داد که به جای این دو بازیکن یک بازیکن آزاد سهمیه فیفا جذب شود تا آبی ها با مشکل کمبود بازیکن روبرو نشوند، در آن زمان گزینه اول آبی ها خارج کردن نام محسن کریمی از لیست بود اما اتفاقی افتاد که معادلات ذهنی آبی ها را به هم زد.

در آن زمان مدیران استقلال با محسن کریمی مذاکره کردند تا نام او را از لیست خارج کنند اما چون هافبک استقلال در آن تاریخ در امارات حضور داشت مدیران وقت باشگاه با عجله ای بی مورد نام شجاعیان را از لیست خارج کردند. این در حالی است که حداقل می شد باشگاه استقلال ابتدا با گزینه خارجی مورد نظر استراماچونی به توافق نهایی برسند تا محسن کریمی با بازگشت از سفر نامش از لیست استقلال خارج شود و کارت بازی داریوش شجاعیان که شرایط بدنی به مراتب بهتری داشت باطل نشود.

این اتفاق وقتی عجیب تر به نظر می رسد که بدانید استقلال تا نیم فصل نتوانست بازیکنی را جذب کند و شاید اگر آن عجله بی مورد نبود شجاعیان می توانست در این مقطع حساس برای آبی ها به میدان برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *