جمعه , ۱۱ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۶:۵۰ قبل از ظهر به وقت تهران

پسر شیشه ای ، پدرش را به آتش کشید

پسر شیشه‌ای وقتی نتوانست برای خرید موادمخدر از پدرش پول بگیرد، خانه را به آتش کشید و مرگ پدر خود را رقم زد.

پسر شیشه ای ، پدرش را به آتش کشید

به گزارش خبرنگارجنایی جام‌جم، بامداد سه‌شنبه هیجدهم شهریور امسال آتش‌سوزی در خانه‌ای در محله رسالت به آتش‌نشانی و اورژانس گزارش شد. دقایقی بعد آتش‌نشانان وارد خانه موردنظر شده و شعله‌های آتش  را خاموش کردند.

در ادامه به جست‌وجو در آنجا پرداخته و مرد ۶۵ ساله‌ای را در یکی از اتاق‌ها در حالی یافتندکه بر اثر استنشاق دود ناشی از آتش‌سوزی بدحال شده و کناری افتاده بود. او را از خانه بیرون آوردند که بریده‌بریده گفت: پسرم این بلا را سرم آورده و خانه را آتش زده است.

مرد بیهوش شده و به بیمارستان منتقل شد اما ساعت ۹ صبح سه‌شنبه جان باخت. قتل این مرد از سوی ماموران کلانتری به مرادی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد و با توجه به گفته‌های مقتول قبل از مرگ، پسرش به اتهام قتل دستگیر شد.

بعد از بررسی دوربین‌های مداربسته و گزارش آتش‌نشانی درباره عمدی‌بودن آتش‌سوزی به قتل اعتراف کرد و گفت: از چند سال پیش در پی دوستی با افراد ناباب و رفت‌وآمد با آنها گرفتار اعتیادشده و شیشه مصرف می‌کردم. اعتیاد باعث بیکاری و بدبختی‌ام شد.

خانواده‌ام تلاش کردند مرا نجات دهند و حتی در کمپ بستری شدم اما بی‌فایده بود. دوشنبه‌شب پول خرید شیشه را نداشتم و از پدرم خواستم که پول دهد اما او قبول نکرد و دعوایمان شد.
تهدیدش کردم و از خانه بیرون رفتم. ساعاتی بعد که بازگشتم، بطری بنزین همراهم آوردم تا او را بترسانم که پول دهد اما پول نداد و من هم بنزین را در خانه پاشیدم و آنجا را با فندک آتش زدم. پدرم  سعی می‌کرد آتش را خاموش کند اما شعله‌ها همه جا را گرفت.

با دیدن آتش سوزی از خانه بیرون زدم و بعد که بازگشتم دیدم  آتش‌نشانان شعله‌های آتش را خاموش کرده‌اند و پدرم فوت شده است.
با اعتراف وی پرونده‌ای در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران تشکیل شد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *