چهارشنبه , ۱۵ ام تیر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۲:۰۴ قبل از ظهر به وقت تهران

پسری که برای شباهت به شیطان میلیون ها تومان خرج کرد! +تصاویر

پسر جوان کلمبیایی با انجام عمل جراحی عجیب صورت خود خبرساز شد.

شاید تاکنون افرادی را دیده اید که با انجام جراحی های مختلف خود را به اشکال عجیب و غریب در آورده اند. “کالاکا اسکول”، جوان ۲۲ ساله کلمبیایی یکی از این افراد است. او طی جراحی عجیبی که انجام داده صورتش را شبیه به جمجمه مردگان درآورده است. عمل جراحی این پسر جوان را به تیتر اول خبرگزاریهای آمریکای جنوبی تبدیل کرده است.

پسری که برای شباهت به شیطان میلیون ها تومان خرج کرد! +تصاویر

به گفته کالاکا او از زمان کودکی به شکل جمجمه مردگان علاقه زیادی داشت اما مادرش به او اجازه تغییر صورتش را نمی داد. دو سال پیش و پس از مرگ مادرش او با عمل جراحی شکل صورتش را به شکل جمجمه یک انسان مرده تغییر داد. طی این عمل جراحی ابتدا قسمت پایین بینی این جوان برداشته شد چون بنا به عقیده کالاکا جمجمه های مردگان فاقد بینی هستند. همچنین جمجمه مردگان فاقد گوش هستند بنابراین نیمه ای از گوش کالاکا نیز در این عمل جراحی بریده شد. اما این عمل جراحی عجیب به این ختم نشد. این پسر جوان برای ایجاد قیافه ای ترسناک زبانش را شکافت و در اطراف چشمان خود تاتوهایی با رنگ غیرطبیعی آبی خاکستری ایجاد کرد.

 

پسری که برای شباهت به شیطان میلیون ها تومان خرج کرد! +تصاویر

کالاکا نخستین فرد در کلمبیا به شمار می رود که بصورت اختیاری، گوش و بینی اش بریده و برداشته شده است تا بتواند توجه رسانه ها را به خود جلب کند. او در گفتگو با “ریو نوتیسیاس” گفت : ” تغییر اعضای بدن، یک تصمیم شخصی است و نباید مورد قضاوت قرار گیرد.”

گفتنی است؛ این عمل جراحی باورنکردنی این پسر جوان تاکنون با انتقادهای بسیاری همراه بوده است. بسیاری از مردم کلمبیا اقدام یک فرد برای بریدن گوش و بینی خود را درک نمی کنند./باشگاه خبرنگارانخبرنگاران

امتیاز دهید!

یک دیدگاه

  1. اسمش باخودشه اسکول که میگن همینومیگن دیگه واقعنکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.