کد خبر: 132345تاریخ انتشار : 11:34:05 - شنبه 5 فروردین 1396

امامى‌ فر :

علیرضا امامی بازیکن سابق سرخ پوشان پایتخت معتقد است که پرسپولیس تهران سال گذشته بهترین نتیجه را در یک دهه اخیر کسب کرده است.
www.dustaan.com پرسپولیس در سال ٩۵ بهترین نتیجه دهه اخیر را گرفت

پرسپولیس در سال ٩۵ بهترین نتیجه دهه اخیر را گرفت

علیرضا امامى در گفت و گوی نوروزی با نامه نیوز در مورد اینکه سال ٩۵ را چطور ارزیابى می کنید گفت: به نظرم از نظر فوتبالى همه چیز به سود پرسپولیس بود. در این سال بهترین نتایج ١٠ سال اخیر پرسپولیس به دست آمده است.

وى ادامه داد: باید به برانکو و شاگردانش تبریک گفت. همچنین باید از مدیریت باشگاه که پاى برانکو ایستاد تقدیر کرد چرا که خیلی ها فکر می کردند شاید بخاطر نتایج ابتداى فصل دو سال پیش برانکو برکنار شود اما الان حاصل آن اعتماد به برانکو را مى بینیم.

مربى اسبق پرسپولیس درباره اینکه بهترین اتفاق سال ٩۵ چه بود افزود: به نظرم بهترین اتفاق برد مقابل استقلال در فروردین ماه و بدترین آن از دست رفتن قهرمانى در روزى که همه می خواستند جام را به مرحوم نوروزى تقدیم کنند، بود.

امامى فر در پاسخ به این سوال که ایام نوروز براى شما چطور می گذرد اظهار داشت: خب خیلی سال هست که من درگیر فوتبالم و وقتى شغل شما فوتبال است دیگر تعطیلى و غیر تعطیلى خیلی معنى نمی دهد. ما مربیان باید هر روز دانش خودمان را بالا ببریم و به همین دلیل نوروز غیر از حال و هوایش فرق چندانى برایم با بقیه سال ندارد.

وى در خصوص اینکه  براى سفر کجا را پیشنهاد می دهد به نامه نیوز گفت: واقعا شعار نیست که بگویم همه جاى ایران دیدن دارد اما پیشنهاد ویژه من سفر به شیراز است که البته آوازه حال و هواى بهارى آن در دنیا پیچیده است و نیازى به تعریف من ندارد.

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.