کد خبر: 66371تاریخ انتشار : ۱۱:۲۱:۳۲ - دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵

 مرد جوان که پس از طلاق همسرش پی برد قادر نیست حق حضانت دختر ۱۱ ساله‌اش را بگیرد، دست به جنایتی هولناک زد و دختر نوجوانش را به قتل رساند تا از این زن انتقام بگیرد.

www.dustaan.com پدر بیرحم برای انتقام از همسر خود دختر ۱۱ ساله اش را با چاقو در شهرستان ریگان به قتل رساندبه دنبال این حادثه هولناک که در شهرستان ریگان در استان کرمان رخ داد، مأموران پلیس مرد جنایتکار را دستگیر کردند. وی در بازجویی‌ گفت: مدتی قبل به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم از او جدا شدم. با این حال دادگاه با توجه به درخواست همسرم، حضانت دخترم را به او سپرد و من فقط اجازه داشتم گاهی به دیدن فرزندم بروم. با این حال خیلی تلاش کردم که حضانت دخترم را بگیرم و او را نزد خودم نگه دارم ولی مادرش مانع بود و اجازه نمی‌داد. همین موضوع باعث شد که از این زن کینه به دل بگیرم و در نهایت نقشه کشیدم که با قتل دخترم از او انتقام بگیرم.

عامل جنایت گفت: روز حادثه به بهانه دیدن دخترم به خانه همسر سابقم رفتم و دخترم را با خودم به خانه آوردم. ابتدا به او قرص خواب‌آور خوراندم. وقتی به خواب رفت با چاقو بچه‌ام را به قتل رساندم. پس از آن هم تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم. با اعتراف‌های این مرد و به دنبال پیدا شدن جسد دختر بچه در خانه، پرونده جنایت هولناک به دادسرای جنایی فرستاده شد و بازپرس دستور بازداشت قاتل را صادر کرد.

پربیننده ترین مطالب روز


مرجع : ایران

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.