امروز دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت 6:22 ب.ظ

پایان مرگبار درگیری گروهی در پارک

کد خبر: 325573

درگیری دو گروه در پارکی در پاکدشت با قتل پسر ۲۱ ساله پایان گرفت.

درگیری مرگبار در پارک

 

به گزارش خبرنگار جام‌جم، دقایقی از آغاز دومین روز مرداد امسال گذشته بود که صدای عربده‌کشی و درگیری چند پسر جوان در پارکی در پاکدشت پیچید. افرادی که در پارک بودند، سه پسر جوان را دیدند که چاقو در دست داشته و به جان دو پسر دیگر افتاده‌اند. آنها بعد از زخمی‌کردن دو پسر جوان از محل فرار کردند.
شاهدان ماجرا با اورژانس و پلیس تماس گرفته و ماجرا را خبر دادند. با حضور امدادگران و ماموران مشخص شد، دو مرد مجروح برادر هستند که به‌شدت زخمی شده‌اند. آنها به بیمارستان منتقل شدند که برادر ۲۱ ساله بر‌اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد. جسد مقتول با دستور بازپرس جنایی به پزشکی‌قانونی منتقل شد و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی پاکدشت مسوول رسیدگی به پرونده شدند.
سرهنگ قباد خنجری، فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت دراین‌باره به جام‌جم گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد، دو برادر با مهاجمان اختلاف قدیمی داشتند و شب حادثه ابتدا در قهوه‌خانه درگیر شده و بعد با کری‌خوانی به پارک آمده و چاقوکشی کرده بودند. سه متهم شناسایی و تجسس‌ها برای دستگیری آنها آغاز شد.
وی ادامه داد: متهمان که سابقه‌دار هستند، پس از این جنایت به شمال کشور فرار کرده بودند که تیمی از کارآگاهان راهی شمال کشور شده اما متهمان مدام مخفیگاه‌های خود را تغییر می‌دادند. پس از دو روز مشخص شد، متهمان که مسیرهای فرار را بسته می‌دیدند دوباره به پاکدشت برگشته‌اند. سرانجام در سه عملیات جداگانه متهمان در شهرهای پاکدشت و شهرری دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی پاکدشت خاطرنشان کرد: یکی از متهمان به قتل اعتراف کرد و گفت با مقتول اختلاف قدیمی داشته و شب حادثه دوباره با او و برادرش درگیر شده و دو نفر از دوستانش هم با او بودند. با چاقو ضرباتی به پسر جوان زده و فکر نمی‌کرده باعث مرگ او شود.
وی از پلمب قهوه‌خانه متخلف و ارسال پرونده مالک آن به دادسرا خبر داد و گفت: در این پرونده شاهد بودیم همراه داشتن چاقو و پایین بودن آستانه تحمل، جنایتی را رقم زد و خانواده‌ای داغدار و آینده جوانی دیگر تباه شد. بارها هشدار داده‌ایم حمل سلاح سرد عواقب تلخی را رقم می‌زند و افرادی که نمی‌توانند کنترلی بر رفتارشان داشته باشند، در صورت درگیری و عصبانیت قتلی را رقم می‌زنند.

دیگران چه می خوانند؟
پربیننده ترین مطالب

برچسب ها
نظر دهید!
کل نظرات : ۰
در صف بررسی : 0
انتشار یافته : ۰