ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 251747

مهدی آقابیگی گفت: در یکی از ماموریت‌ها که در قالب گفت‌و‌گوی نوروزی با مرزبانان بود پس از اتمام برنامه به دلیل برفی که در آن منطقه وجود داشت، دست ها و پاهایمان یخ زد و کلاهی که بر سرم بود قندیل بست و مرگ را حس می‌کردیم.

www.dustaan.com وقتی مجری تلویزیون مرگ را جلوی چشمان خود دید

مهدی آقابیگی مجری و گوینده تلویزیون حضور خود را در تلویزیون را توفیق الهی دانست و بیان کرد: برای من لطف الهی است که مخاطبان مقبولیت من را احساس و من را در جایگاه یک مجری پذیرفته اند و تاکنون توانسته‌ام بی حاشیه به کارم ادامه دهم. امیدوارم توفیق ادامه کارم به عنوان یک ایرانی مسئولیت‌پذیر را داشته باشم، این عشقی است که در وجود من نهادینه شده است چون رادیو و تلویزیون را با مردم دوست دارم. برکت کارم را در استقبال و مقبولیت مردمی از کار می دانم و از خداوند می خواهم که این توفیق را از من نگیرد.

این مجری با اشاره به خاطره ای از ماموریتی که در عید نوروز داشت افزود: در یکی از ماموریت ها که در قالب گفت و گوی نوروزی با مرزبانان بود پس از اتمام برنامه به دلیل برفی که در آن منطقه وجود داشت، زودتر به سمت تهران حرکت کردیم و در بین راه برف شدت بیشتری پیدا کرد و تقریبا تمام دستگاهها و دوربین یخ زده بود. دست ها و پاهایمان یخ زد و کلاهی که بر سرم بود قندیل بست و مرگ را حس می کردیم تا این که به پایین کوه رسیدیم و نور مرزبانی ناجا را دیدیم. این از خاطره انگیزترین ماموریت‌هایم بود که تا مرز مرگ پیش رفتم و گزارش های خوبی./خبرگزاری میزانپربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.