گیاهی ترین SEO Pooyan!
پنجشنبه , ۱۰ ام مهر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۸:۱۷ بعد از ظهر به وقت تهران

وزیر ارتباطات: شاید مدیری برای ظاهر سازی ماشین سطح پایین سوار شود و خانواده اش خودروی لوکس استفاده کنند؛ اما مردم این دوگانگی را درک می‌کنند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد از زندگی تجمل گرایانه برخی از مدیران استانی گفت: در شرایطی که دشمنان با حمله اقتصادی به مردم هجوم آورده اند شنیده ام برخی از مدیران استانی علاوه بر خود برای خانواده شان نیز ماشین و امکانات دولتی استفاده می‌کنند.

http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1397/6/13/481694_683.jpg

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در نخستین روز از سفرش به استان سیستان و بلوچستان بعد از چابهار راهی ایرانشهر شد و در دانشگاه ولایت این شهرستان و در جمع شورای اداری و معتمدان این شهر، با انتقاد از زندگی تجمل گرایانه برخی از مدیران استانی گفت: در شرایطی که دشمنان با حمله اقتصادی به مردم هجوم آورده اند شنیده ام برخی از مدیران استانی علاوه بر خود برای خانواده شان نیز ماشین و امکانات دولتی استفاده می‌کنند.

وی با انتقاد از این شیوه سوال کرد: مگر مدیر به جز اینکه مسوولیت سنگین تری بر عهده دارد با مردم عادی چه فرقی می‌کند؟

آذری جهرمی با اشاره به این نکته که انجام برخی از کار‌های روزمره خانوادگی مانعی در ماموریت‌های محول ایجاد نمی‌کند، گفت: بنده به نانوایی می‌روم و نان خانه را خودم تهیه می‌کنم و بچه هایم را درصورتیکه از سرویس جا بمانند خودم به مدرسه می‌رسانم و بسیاری از امور منزلم را انجام می‌دهم بدون اینکه خللی به کار و ماموریت هایم وارد شود.

وزیر جوان کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: نخستین تعهد من اجرای برنامه ایست که در نظام اسلامی تصویب شده است و مطابق آن تا پایان امسال تعداد روستا‌های دارای ارتباطات کامل و مناسب در این استان را از پنج درصد به ۲۵ درصد می‌رسانیم.

وی با بیان اینکه تا پایان سال ۵۰۰ روستای استان تحت پوشش تلفن ثابت و اینترنت روستایی قرار می‌گیرند، افزود: همچنین در ۶۰۰ روستا خدمات همراه اول به نسل‌های بالاتر ارتقا پیدا می‌کند و ۵۰۰ کیلومتر فیبرنوری جدید نیز به شبکه فیبر نوری اضافه می‌شود.

آذری جهرمی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن با کشورمان تصریح کرد: البته فشار‌های اخیر بی سابقه نیست و قبلا نیز گاه با شدت بیشتری وجود داشته است و در هر مورد بی نتیجه ماند.

وی با تاکید بر اینکه جلب اعتماد مردم با حرف امکان‌پذیر نیست بلکه با عمل به دست می‌آید، افزود: شاید مدیری بتواند ظاهرسازی کند و با یک خودروی معمولی رفت و آمد کند، اما مردم ماشین لوکسی که خانواده و فرزندان او را جابجا می‌کنند می‌بینند و این تناقض و دوگانگی را درک می‌کنند.

آذری جهرمی با اشاره به مشکلات فرهنگی استان که گاهی باعث صدمه زدن به تجهیزات ارتباطی و فیبر نوری می‌شود، گفت: از همه علمای شیعه و اهل سنت و بزرگان و معتمدان سیستان و بلوچستان می‌خواهم در این زمینه فرهنگسازی کنند.

بر اساس این گزارش؛ آذری جهرمی و هیئت همراه که صبح دوشنبه برای افتتاح تعدادی از طرح‌های ارتباطی و مخابراتی به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده اند از شهر‌ها و شهرستان‌های چابهار، ایرانشهر، سراوان و سیب و سوران دیدن و وضعیت ارتباطی مناطق روستایی و جاده‌های استان را بررسی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *